Українська хокейна ліга: "Краматорськ" у гостях обіграв "Кременчук", "Рулав Одд" розгромив "Дніпро"

Матчі п'ятнадцятого туру УХЛ завершилися для «Кременчука» та «Дніпра» великими домашніми поразками.

"Краматорськ" у турнірній таблиці регулярного чемпіонату наздогнав "Кременчук". У свою чергу "Рулав Одд" збільшив відрив від "Дніпра".

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 4 листопада, в УХЛ відбулися два матчі п'ятнадцятого туру. У першому поєдинку дня зустрілися сусіди за турнірною таблицею «Кременчук» та «Краматорськ». Команди грали у наступних складах:

Кременчук: Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Тимофєєв, Серанов - Сибілевич, Варава - Гриценко, Савченко; Коробов – Дубінін – Сеник, Забавін – Ворона – Товстушко, Грицьких – Нікулін – Горлушко, Скуматов – Кошелєв – Глухов.

Краматорськ:  Трус (Кучер); Бабрусєв - Таран (А), Ваулін - Летов, Афанасьєв - Сірченко; Столяренко (К) – Сергієвський – Градович, Жвачкін (А) – Семенов – Гриценко, Геворкян – Калінічів – Середницький, Говорушко – – Кобильник.

На початку матчу "Краматорськ" двічі грав у більшості, але "Кременчук" грамотно зіграв в обороні і не дозволив гостям розіграти "зайвого" гравця. Під час гри в повних складах невеликою перевагою володів «Кременчук». Господарі майданчика частіше та небезпечніше кидали по воротах, проте пробити Труса не могли.

На 2-й хвилині другого періоду «Краматорськ» відкрив рахунок. Після передачі Столяренка Сергієвський переграв Боярчука. "Кременчук" відігрався на 28-й хвилині. Забавін кидком від синьої лінії вразив лівий кут воріт «Краматорська». Через 4 хвилини гості вийшли вперед, причому зробили це у меншості. Сергієвський обіграв захисника і кистьовим кидком відправив шайбу у ворота «Краматорська». На 38-й хвилині Калиничев, зігравши на добиванні, реалізував більшість Краматорська. Після третьої пропущеної шайби Боярчук подався на лаву запасних, а захищати ворота «Кременчука» вийшов Гордюшин.

Наступну шайбу у ворота «Кременчука» закинув Гриценко під час гри 5 на 3. А на 58-й хвилині «Краматорськ» знову відзначився у нерівних складах, цього разу у меншості. Калінічев скористався помилкою захисника «Кременчука» і реалізував вихід віч-на-віч.

У другому поєдинку дня зійшлися «Дніпро» та «Рулав Одд». Склади команд:

Дніпро: Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) – Саврицький (А), Голубич – Кардашов, Будько – Панков, Кругляков – Філімонов; Алдамжаров – Хамматов (А) – Цілогородцев, Тищенко – Сьомочкін – Кирющенков, Двірник – Булах – Русаков, – Дуюн.

Рулав Одд:  Петров (Шевчук); Лісников – Рибницький, Пугачов (А) – Жигалов, Фроленко – Олександров, Шамардін – Мельников; Кисельов – Секірко (К) – Єгоров, Бондаренко – Сурсов (А) – Басков, Луговий – Савенков – Кіча, Абаджян – Пойманов – Єфімов.

На перших хвилинах поєдинку команди обмінялися небезпечними моментами. Голкіпер «Рулав Одд» Петров парирував кидок Двірника, а у атаці у відповідь форвард команди гостей відправив шайбу над поперечиною воріт «Дніпра». Потім "Дніпро" отримав чисельну перевагу, але пропустив сам. На 9-й хвилині «Рулав Одд» провів контратаку і Бондаренко, перегравши Писаренка, реалізував вихід віч-на-віч. За п'ять хвилин «Рулав Одд» закріпив свою перевагу. Жигалов кидком від синьої лінії прошив голкіпера «Дніпра».

На 26-й хвилині Єгоров, підставивши ключку під кидок, зробив рахунок 0:3. «Дніпро» змінив воротаря, але вже за 20 секунд Сурсов закинув четверту шайбу. Господарі відіграли одну шайбу на 29 хвилині. Результативним кидком відзначився Сьомочкін. Через 9 хвилин Алдамжаров на п'ятачку обіграв голкіпера команди гостей та скоротив різницю у рахунку до двох шайб. За 20 секунд до кінця другого періоду Бондаренко, реалізувавши вихід віч-на-віч, закинув у ворота «Дніпра» п'яту шайбу.

На цьому "Рулав Одд" не зупинився. На 53-й хвилині Сурсов, а за дві хвилини Басков зробили рахунок 2:7. За дві хвилини до кінця матчу Булах далеким кидком відіграв одну шайбу, встановивши остаточний рахунок у матчі.

• "Кременчук" - "Краматорськ" 1:5 (0:0; 1:3; 0:2);
  • "Дніпро" - "Рулав Одд" 3:7 (0:2; 2:3; 1:2).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 5 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перебіг поєдинків «Динамо» - «Барселона» та «Реал» - «Шахтар», підсумки матчів четвертого туру Ліги Чемпіонів, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .