Українська хокейна ліга: «Донбас» обіграв «Білий Барс», «Маріуполь» в овертаймі поступився «Соколі»

«Донбас» та «Білий Барс» продовжили свої серії перемог та поразок відповідно.

«Донбас» лише у третьому періоді остаточно зламав опір аутсайдера чемпіонату. "Сокіл" відіграв дві шайби відставання і вирвав перемогу в овертаймі.

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформаторз посиланням на UHL.ua .

У неділю, 7 листопада, в УХЛ відбулися два матчі шістнадцятого туру. У Краматорську "Донбас" приймав "Білий Барс". Команди грали у таких складах:

Донбас: Воріс (Дяченко); Пангелов-Юлдашев – Соколовський, Жульдиков – Фірсов, Андрійків – Галигін, Ігнатенко – ; Сигаров – Бірюков – Шишлянніков, Медведєв – Туркін (А) – Лялька (А), Спруктс – Захаров (К) – Пересунько, Трандафілов – Садовиков – Коренчук.

Білий Барс:  Майко (Півгородник); Трошкін – Грицюк, Козловський – Гребеник (А), Дахновський – Іщенко, Собко – Шевчук; Куцевич (К) – Качан – Бородай, Стецюра – Брага – Попережай, Собченко – Баглай – Кисельов, Удовиченко – Лісников – Бойко.

"Донбас" відкрив рахунок уже на першій хвилині поєдинку. Захисники "Білого Барса" залишили без нагляду Медведєва, і форвард спокійно розстріляв правий кут воріт. Досить швидко рахунок став 2:0. Пангелов-Юлдашев на 5-й хвилині кидком із лівого кола для вкидання вразив дальній кут. До кінця періоду господарі майданчика ще неодноразово могли закинути, але пробити Майко більше не вдалося.

У середині другого періоду "Донбас" змінив голкіпера. Таким чином, тренер команди надав рівний ігровий час і Ворісу та Дяченку. Ну а період загалом пройшов у рівній боротьбі. «Білий Барс» вирівняв гру, і вже не було такої явної переваги «Донбасу. Як не було у другій двадцятихвилинці та закинутих шайб.

На другій хвилині третього періоду Майко відбив потужний кидок Андрійківа, але на заваді Медведєву добити ніхто не зміг. Через 11 секунд новачок «Донбасу» Гатіс Спруктс із п'ятачка відправив у ворота «Білого Барса» свою дебютну шайбу у складі чемпіона України. На 48-й хвилині комбінацію «Донбасу» кидком у вільний кут завершив Шишлянников. Гостям удалося закинути шайбу престижу. На 59-й хвилині Стецюра своїм кидком вразив ліву дев'ятку воріт «Донбасу».

Завершували програму шістнадцятого туру «Маріуполь» та «Сокіл». Склад команд:

Маріуполь: Трифонов (Дуве); Артамонов – Кудряшов, Алексєєв – Лисенко, Матусевич – Декало; Мільохін – Мазур (К) – Щербатов (А), Костиков – Твердохлібов – Казаковцев (А), Чердак – Лизин – Тютченко, Бабинець – Ружніков – Янішевський.

Сокіл:  Кубрицький (Оганджанян); Герцик – Мажуга, Хайруллов – Рибалко, Сисак – Алексєєв, Логач; Рубан – Кузьменко – Міхнов (К), Єлисєєнко – Німенко (А) – Павленко, Андрущенко (А) – Смирнов – Васильєв, Коржилецький – Панченко – Давидов.

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі. Суперники по черзі проводили атаки, періодично перевіряючи реакцію голкіперів. Наприкінці періоду шайба опинилася у воротах Маріуполя. Однак після перегляду повтору арбітри взяття воріт не зарахували, зафіксувавши навмисну ​​гру ногою з боку гравця «Сокола».

На початку другої двадцятихвилинки господарі отримали перевагу 5 на 3, але закинули, коли «Сокіл» грав уже вчотирьох. Тютченко робив прострільну передачу та влучив у гравця суперника, від якого шайба і ковзнула у ворота. "Сокіл" відігрався на 28 хвилині. Міхнов викотився на ворота й у ближньому бою переграв Тріфонова. Проте вже за дві хвилини Мільохін повернув лідерство в рахунку господарям майданчика. А на 39 хвилині захисники «Сокола» «забули» Тютченка перед своїми воротами та поплатилися за це пропущеною шайбою.

«Сокіл» здаватися не збирався. На 47-й хвилині Кузьменко скоротив різницю у рахунку до мінімуму. А за три хвилини Німенко, зігравши на добиванні після кидка Андрущенка, встановив паритет у грі. В основний час команди не закинули та продовжили з'ясування найсильнішого в овертаймі. І на 3-й хвилині додаткового часу капітан Сокола Міхнов приніс команді перемогу.

• "Донбас" - "Білий Барс" 5:1 (1:0; 0:0; 3:1);
  • "Маріуполь" - "Сокіл" 3:4 (0:0; 3:1; 0:2, 0:1).

Турнирная таблица УХЛ

Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 16 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про ході матчів чотирнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .