"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Союзники по НАТО вже давно висловили свою підтримку заявці України на членство в Альянсі, але досі не змогли запропонувати чітких термінів для вступу
Не варто очікувати значних змін щодо членства України в НАТО на саміті у Вашингтоні, який відбудеться у липні. Очевидно, саміт стане ще одним кроком на шляху до членства. Однак остаточне рішення про прийом України до Альянсу буде ухвалено пізніше.
Про це заявив посол Великої Британії в Альянсі Девід Кворрі. Він наголосив, що, незважаючи на відсутність швидкого прогресу, Велика Британія твердо переконана, що законне місце України - у лавах НАТО, пише Politico.
"Я не очікую великого стрибка вперед у цьому питанні, головним чином через імовірну ситуацію на місцях", - сказав посол.
Кворрі також висловив сподівання, що допомога США Україні буде затверджена "якомога швидше".
"Ми дуже сподіваємося на швидкий прогрес щодо цього пакета. Це буде дуже важливо як з точки зору змісту, так і з точки зору політичного сигналу, який він пошле про незмінну прихильність Заходу до України, щоб довести цю справу до кінця", - заявив він.
Наступний саміт Північноатлантичного союзу відбудеться 9-11 липня 2024 року у Вашингтоні. На ньому питання членства України в НАТО, ймовірно, обговорюватимуть, але за словами Кворрі, Києву слід зменшити свої очікування.
Президент України Володимир Зеленський 30 січня обговорив питання безпеки з колишнім Генеральним секретарем НАТО та головою Rasmussen Global Андерсом Фогом Расмуссеном. Під час зустрічі Зеленський наголосив, що Україна буде корисна в НАТО. За його словами, українська армія, завдяки своєму досвіду у війні проти рф, може значно зміцнити потенціал Альянсу.
Під час пресконференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Вашингтоні держсекретар США Ентоні Блінкен підтвердив, що двері НАТО залишаються відкритими для України. Він зазначив, що наша країна обов'язково стане членом альянсу. Він вказав, що російська агресія проти України мотивує європейські країни приєднуватися до НАТО для захисту своїх громадян та суверенітету. Блінкен зазначив, що приклади Фінляндії та Швеції доводять, що альянс відкритий до інтеграції України у блок.
В своючергу генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловився на підтримку майбутнього членства України в альянсі. Він наголосив, що кожна суверенна нація в праві обирати свій власний шлях.
Нагадаємо, чи є втрата літака-командного пункту зс рф "Іл-22" та літака-"радару" А-50 непоправною втратою для супротивника, розмірковує авіаційний експерт Костянтин Криволап.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.