Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Це право є у Норвегії, воно є у Швеції, Фінляндії, а також в України
У неділю, 28 січня, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг висловив бажання в майбутньому запросити Україну до повноправного членства в Північноатлантичному альянсі. Генсек нагадав приклад рідної Норвегії, яка попри невдоволення Радянського союзу усе ж приєдналась до союзу.
Про це він заявив під час інтерв'ю на американському телеканалі Fox News. За його словами, Україна в НАТО це правильний крок альянсу.
"Я з Норвегії, ми межуємо з рф. Коли Норвегія стала членом НАТО, то СРСР називав це провокацією. Це не було провокацією, це право кожної суверенної нації обирати власний шлях. Це право є у Норвегії, воно є у Швеції, Фінляндії, а також в України", — сказав генсек.
Столтенберг також обговорив потенційну конфронтацію між росією і НАТО на тлі розширення Альянсу. Він наголосив, що НАТО було створено з метою запобігання війнам.
Генсек НАТО зазначив, що важливо не дозволити диктатору росії володимиру путіну досягти своїх цілей, оскільки це може слугувати заохоченням для інших авторитарних режимів, вказавши на потенційну загрозу для Тайваню.
"Підтримка України та її майбутнє членство в Альянсі є правильним кроком", — додав він.
Столтенберг наголосив на важливості продовження американської підтримки України. На його думку, це послаблює росію і водночас сприяє американській економіці через закупівлі військового обладнання в США.
Колишній генсек НАТО та ексміністр оборони Великої Британії Джордж Робертсон закликав союзників збільшити допомогу Україні. Ще він наголосив на необхідності нарощувати виробництво зброї та боєприпасів. Адже недостатня допомога може призвести до розширення зони військового конфлікту.
Він додав, що російська агресія повністю порушила міжнародний порядок. І варто враховувати, що якщо путіну вдасться підкорити Україну, яка знаходиться у центрі Європі, то він не зупиниться.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.