Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Це стосується пенсіонерів, які раніше отримували виплати у поштових відділеннях "Укрпошти", а не на пенсійну картку
Жителям окупованих територій України, де наразі не працюють відділення "Укрпошти", пенсії нараховують на рахунок в "Ощадбанку". Якщо людина не звернулась до банку за коштами, то вся сума пенсії зберігається. Про це повідомили у Пенсійному фонді.
У повідомленні відомства зазначається, що у випадках отримання від "Укрпошти" письмового повідомлення про відсутність технічної можливості доставляти пенсії українцям за місцем проживання, Пенсійний фонд починає виплачувати гроші на рахунки, які відкриває в "Ощадбанку". На цей рахунок також перераховують кошти за попередні місяці, якщо їх не змогли отримати пенсіонери.
Кошти з рахунку пенсіонер зможе одержати у будь-якому відділенні "Ощадбанку" після укладання пенсіонером договору з банком. Якщо людина не звернулась до "Ощадбанку" за коштами, то вся сума пенсії зберігається, і одразу після відновлення можливості "Укрпошта" доставить людині за місцем проживання неодержану суму пенсії та пенсію за поточний період.
Пенсіонери можуть отримувати пенсію не на картку "Ощадбанку", а самостійно вибрати банк. Для цього треба написати заяву про переведення пенсії до іншого банку. Така заява може подаватись до ПФУ в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду з використанням засобів кваліфікованого електронного підпису. Для цього в особистому електронному кабінеті пенсіонера, створеному на вебпорталі Пенсійного фонду, у розділі "Про пенсійне забезпечення" потрібно перейти на сторінку "Внесення змін до пенсійної справи".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.