“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це стосується пенсіонерів, які раніше отримували виплати у поштових відділеннях "Укрпошти", а не на пенсійну картку
Жителям окупованих територій України, де наразі не працюють відділення "Укрпошти", пенсії нараховують на рахунок в "Ощадбанку". Якщо людина не звернулась до банку за коштами, то вся сума пенсії зберігається. Про це повідомили у Пенсійному фонді.
У повідомленні відомства зазначається, що у випадках отримання від "Укрпошти" письмового повідомлення про відсутність технічної можливості доставляти пенсії українцям за місцем проживання, Пенсійний фонд починає виплачувати гроші на рахунки, які відкриває в "Ощадбанку". На цей рахунок також перераховують кошти за попередні місяці, якщо їх не змогли отримати пенсіонери.
Кошти з рахунку пенсіонер зможе одержати у будь-якому відділенні "Ощадбанку" після укладання пенсіонером договору з банком. Якщо людина не звернулась до "Ощадбанку" за коштами, то вся сума пенсії зберігається, і одразу після відновлення можливості "Укрпошта" доставить людині за місцем проживання неодержану суму пенсії та пенсію за поточний період.
Пенсіонери можуть отримувати пенсію не на картку "Ощадбанку", а самостійно вибрати банк. Для цього треба написати заяву про переведення пенсії до іншого банку. Така заява може подаватись до ПФУ в електронній формі через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду з використанням засобів кваліфікованого електронного підпису. Для цього в особистому електронному кабінеті пенсіонера, створеному на вебпорталі Пенсійного фонду, у розділі "Про пенсійне забезпечення" потрібно перейти на сторінку "Внесення змін до пенсійної справи".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.