“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У листопаді 2020 року суддя Краматорського міського суду Донецької області вирішувала, чи правильно зробив «Ощадбанк», коли забрав всі виплати по безробіттю
Наприкінці липня 2017 року чоловік взяв в кредит 15 тисяч гривень в «Ощадбанку». Через три роки він гроші так і не повернув, тому банк нарахував понад 23 тисячі боргу. Щоб забрати кошти банк пішов до суду, однак саме в цей час чоловік почав отримувати виплати по безробіттю.
Приблизно на початку березня 2019 року чоловік зареєструвався як переселенець. Через рік він став на облік у Краматорську як безробітний та почав отримувати допомогу від держави.
Щоб її отримувати, переселенець відкрив рахунок в «Ощадбанку». Впродовж червня - липня 2020 року на цей рахунок переказали майже 18 тисяч гривень. Однак всі ці кошти «Ощадбанк» списав в рахунок боргу по кредиту, який чоловік брав ще у липні 2017 року.
Дізнавшись про це, чоловік прийшов до банку та став вимагати повернути все, що той забрав. В «Ощадбанку» порадилися та вирішили повернути «зайво стягнуті» понад 8 тисяч гривень. Після цього рахунок закрили.
Однак, чоловік не погодився, що банк забрав всі його кошти та подав до суду.
Безробітний переселенець вимагав повернути майже 18 тисяч гривень, які «Ощадбанк» забрав в рахунок боргу. Також, він наполягав на компенсації в 10 тисяч гривень.
За словами чоловіка, будь-якого судового рішення та виконавчого листа про стягнення коштів не було, щоб банк мав так себе поводити. Крім того, допомога по безробіттю була єдиним джерелом доходів чоловіка та його дитини.
«В результаті неправомірних дій (чоловік) отримав дуже великі душевні страждання, вимушений був докладати додаткових зусиль на пошук інших доходів, щоб прогодувати свою сім`ю», - так в суді безробітний переселенець пояснював, яку шкоду йому міг заподіяти «Ощадбанк».
Адвокат державної фінустанови розповів, що свого часу чоловік погодився стати їх клієнтом. За умовами цієї згоди він надав банку право списувати з його рахунків кошти, якби в нього був борг. Саме це і сталося. Тому до «Ощадбанку» не повинно було виникнути жодних питань.
До того ж коли банк забрав все, що вважав своїм, то Білокуракинський районний суд Луганської області закрив справу щодо примусового стягнення боргу. І це можна було вважати «плюсом» в цій історії.
Суддя вивчила докази та визнала, що якби чоловік оскаржив ці умови про договірне списання, то він мав би шанси виграти справу. Однак він цього не зробив, тому у суду не було підстав вважати, що банк поводив себе не добре.
Крім того, договір з «Ощадбанком» розірвали за згодою сторін. Переселенець сам подав заяву про закриття банківського рахунку та отримав залишок коштів. Якби він планував отримати назад всі кошти, то мав би почекати с «розлученням» з «Ощадбанком». Однак він поквапився, а суддя розцінила це як згоду з діями банку.
Тому у листопаді 2020 року суддя Краматорського міського суду Донецької області Ольга Кравченко ухвалила, що грошей від «Ощадбанку» чоловік не отримає. Це рішення не оскаржували й воно набрало чинності у січні 2021 року.
Інформатор розповідав, що «Ощадбанк» помилково списав гроші з чужої пенсії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут.