«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Для підключення роумінгу робити нічого не потрібно: послуга вмикається автоматично й поширюється як на дзвінки в Україну, так і навпаки. Потрібно лише оплачувати свою щомісячну абонплату
Українці зможуть ще рік користуватися безплатним роумінгом у країнах ЄС. 22 українських і європейських операторів мобільного та фіксованого зв’язку на 12 місяців продовжили дію угоди про доступний роумінг.
У повідомленні ЄК зазначається, що мобільні оператори надалі надаватимуть один одному послуги за зниженими цінами.
Для підключення роумінгу робити нічого не потрібно: послуга вмикається автоматично й поширюється як на дзвінки в Україну, так і навпаки. Потрібно лише оплачувати свій тарифний пакет (щомісячну абонплату).
BEREC, орган, що регулює електронні комунікації в Європі, підкреслив результативність цієї угоди, оскільки вона дозволила забезпечити легкий доступ до послуг транскордонного зв'язку.
Крім того, відзначається, що Європейська комісія паралельно готується до інтеграції України в європейську зону роумінгу, що гарантуватиме стабільніше та довготривале рішення. У квітні 2023 року Комітет асоціації Україна-ЄС прийняв пропозицію Комісії щодо включення України до правил ЄС про роумінг.
Наступним етапом для України буде повна гармонізація її законодавства з європейськими нормами, а після цього остаточне рішення буде ухвалено Радою Європейського Союзу.
За даними УВКБ ООН станом на 26 червня 2023 року, в Європі проживає близько 5 мільйонів 977 тисяч українських переселенців. Крім того, за межами Європи знаходиться ще приблизно 362 тисячі осіб.
Щомісяця з України за кордон переїздить до 50 тис. осіб, які не повертаються. За даними "Опори", збільшення міграції може бути пов'язане із літніми відпустками, а ближче до осені українці повернуться в Україну. Загалом, 65% українців за кордоном все ж планують повернутися додому, з яких 12% готові повернутися у найближчі 3 місяці.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що на кордонах з Польщею утворились великі черги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.