"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Газ має бути тільки блакитним
НАК "Нафтогаз України" закликав споживачів стежити за кольором газу. Якщо в побутових приладах він горить відмінним від блакитного полум'ям, звертатися до служби газу. В чому може бути причина.
У "Нафтогазі" підкреслили, що це явище не має жодного стосунку до якості газу. Жовті та червоні відтінки полум'я свідчать про технічні проблеми. Наприклад, на пальник газового приладу надходить недостатньо повітря і газ згорає не повністю.
"Причин тому може бути кілька: неправильне регулювання подачі повітря в пальник або забруднення сопла пальника, недостатня кількість кисню в приміщенні, недостатній тиск", - пояснили в компанії.
При цьому, наприклад, за недостатність тиску в системі відповідають оператори ГРМ (облгази). Така несправність не може бути постійним явищем.
"Отже, перше, що ви маєте зробити, коли бачите відмінний від блакитного колір горіння у ваших газових приладах - звернутися до служби газу", - рекомендують в "Нафтогазі".
У компанії нагадали, що єдиний телефон служби газу - 104, а також наголосили, що самостійне втручання в роботу газових приладів є небезпечним і може призвести до витоків газу або інших нещасних випадків, наприклад, пожеж або отруєнь.
Раніше повідомлялося, що до 30 листопада 2023 року потрібно звернутися до Пенсійного Фонду громадянам, які хочуть оформити субсидію на цей опалювальний сезон. Заново подавати заявку на соцдопомогу потрібно, зокрема, родинам, в яких змінився склад сім'ї. Важливо, що право на субсидію мають ті домогосподарства, у яких витрати на комуналку вищі за 15 відсотків від сімейного доходу. Отримати субсидію можуть і громадяни, зареєстровані в будинку, і Вимушено переміщені переселенці, які фактично проживають в будинку.
Також експерти пояснювали, що українці, які не можуть в повному обсязі сплачувати за комунальні послуги через свої невеликі доходи, можуть подати заяву на отримання субсидії навіть якщо людина не має місця роботи. Річ у тім, що умовою для отримання субсидії є наявність зайнятості та сплата Єдиного соціального внеску (податку, який сплачується з заробітної плати). У випадку, якщо роботи в людини тимчасово немає, то для оформлення субсидії на комунальні послуги потрібно обов'язково встати на облік у центрі зайнятості. Тобто, офіційно мати статус безробітного.
В разі призначення допомоги по безробіттю, коли буде обчислюватися сума субсидії, то при підрахунках врахують суму допомоги, а не зарплати. Враховується розмір допомоги по безробіттю за повний місяць що передує місяцю зверненню по субсидію. За субсидією можна звертатися після отримання першої виплати по безробіттю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.