Поліцейські затримали киян, які орендували гараж і перетворили його на підпільний склад для фасування наркотиків. У домашньому офісі подружжя вилучили понад кілограм психотропів на суму близько мільйона гривень
У столиці викрили злочинну групу, яка займалася збутом психотропних речовин. В подружжя вилучили заборонені препарати на суму близько мільйона гривень. Організаторами виявилася пара - 32-річний чоловік та його 38-річна дружина, які залучили до діяльності 35-річного знайомого.
За даними Шевченківського управління поліції, наркоділки орендували гараж, де облаштували склад і фасувальний пункт. Звідти психотропи надсилали через поштові сервіси або робили "закладки" у різних районах Києва.
"Під час обшуків вилучено понад кілограм альфа-PVP, мефедрон, амфетамін та канабіс. За цінами чорного ринку вартість вилученого сягає близько 1 мільйона гривень", - розповів начальник Шевченківського управління поліції Ігор Падюк.
Організаторів та їхнього спільника затримано в порядку статті 208 КПК України. Крім того, поліцейські викрили двох чоловіків, які придбали психотропні речовини у злочинців. Слідчі повідомили подружжю та знайомому про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України - незаконне придбання, зберігання та збут наркотиків, а двом покупцям - за ч. 2 ст. 309 КК України.
Суд обрав затриманим тримання під вартою. Загалом їм загрожує до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.
Правоохоронці наголошують, що у столиці та регіонах продовжується боротьба з організованими наркоугрупованнями, які створюють повний цикл незаконного бізнесу: від фасування та зберігання до продажу через месенджери та "закладки". Використання криптовалют і анонімних чатів дозволяло злочинцям приховувати свої операції та маскувати доходи від незаконної діяльності.
Інформатор писав, що у Кам’янському поліцейські затримали 42-річного організатора злочинної групи та трьох його спільників. Угрупування організувало шахрайські кол-центри та займалось продажем психотропних речовин. Щотижня вони отримували незаконний прибуток у сумі від 5 до 7 тисяч доларів.