“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Це фактична робота сервісу за неповні п'ять місяців
Після п’ятимісячної роботи Єдиного реєстру зброї українці понад 128 тисяч заяв на володіння вогнепальною зброєю. Поліцейські встигли обробити та надати відповіді 117 тисяч заявкам. Люди усе частіше цікавлять можливістю отримати зброю.
Статистику заявок до включення у Єдиний реєстр зброї повідомила Національна поліція України у Telegram-каналі. Це фактична робота сервісу за неповні п'ять місяців.
"Особливу увагу приділяємо питанню облікованої та зареєстрованої вогнепальної зброї. Вдячні громадянам, які активно декларують та реєструють свою вогнепальну зброю у Єдиному реєстрі зброї", - йдеться у повідомленні.
Поліцейські також проінформували, що у Єдиному вікні громадянина авторизувалися понад 42,5 тисячі користувачів. Українці регулярно звертаються до контакт-центру МВС України з питаннями щодо отримання послуг у Єдиному реєстрі зброї або для вирішення проблемних ситуацій. Це також можливо зробити за допомогою чат-бота поліції.
З 23 червня в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї. Він автоматизує облік а також покращує процедуру отримання дозволів на володіння нею. Також він допоможе громадянам просто отримувати інформацію про зареєстровану зброю та наявні дозволи.
Реєстр надав можливість українцям створювати особисті кабінети в реєстри. Відповідні документи на дозволи чи інші операції зі зброєю можна буде подати онлайн. Зробити це дозволить “Єдине вікно громадянина”. Також відповідні документи можна подавати в магазині з продажу зброї.
Фактично, реєстр надав змогу мати громадянам власний електронний кабінет з усіма даними про зареєстровану зброю. Також там будуть вказані терміни перереєстрації, перевірки, відмітки купівлі-продажу. У випадку придбання зброїх її можна обрати та замовити, при цьому не відвідуючи ні підрозділи дозвільної системи, ні магазини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.