Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Його робота спрямована на автоматизацію обліку зброї
З 23 червня в Україні запрацював Єдиний реєстр зброї. Він автоматизує облік а також покращує процедуру отримання дозволів на володіння нею. Також він допоможе громадянам просто отримувати інформацію про зареєстровану зброю та наявні дозволи.
Про реєстр розповіли в Міністерстві внутрішніх справ. Реєстр дасть можливість українцям створювати особисті кабінети в реєстри. Відповідні документи на дозволи чи інші операції зі зброєю можна буде подати онлайн. Зробити це дозволить “Єдине вікно громадянина”. Також відповідні документи можна подавати в магазині з продажу зброї.
Як подати документи онлайн:
Як подати документи в магазині:
Фактично, реєстр дає змогу мати громадянам власний електронний кабінет з усіма даними про зареєстровану зброю. Також там будуть вказані терміни перереєстрації, перевірки, відмітки купівлі-продажу. У випадку придбання зброїх її можна обрати та замовити, при цьому не відвідуючи ні підрозділи дозвільної системи, ні магазини.
У МВС зазначили, що метою реєстру є катологізація усієї зброї на руках громадян. Наразі в Україні цивільні мають близько 1,3 млн одиниць зброї. Це також стосуватиметься і нової зброї, що надходитиме в Україну.
Не дивлячись на російське вторгнення, ЄС не фіксує в Україні масштабного незаконного обігу зброї. Загалом, мова йде про вивезення зброї до країн ЄС та циркуляцію її серед цивільних. Наразі проблеми з цим немає – поодинокі порушення фіксуються, але глобальна картина в цілому відповідає нормам.
Нещодавно голова МВС Ігор Клименко заявив, що легалізація зброї в Україні можлива в разі проведення навчань з безпечного поводження. ПРоте, сама зброя має зберігатися в окремих місцях. Окремо він додав, що зброя, що потрапила до громадян під час російського вторгнення, не є їхньою власністю. Її радять зареєструвати, зберігати до кінця війни, а після цього здати правоохоронним органам.
Раніше ми розповідали, як ветерану війни отримати 50-100% знижки на послуги ЖКГ.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.