"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Ініціатором акції став Всесвітній фонд дикої природи WWF в Україні
Українцям випала нагода подарувати новорічний подарунок дикій тварині. І дізнатися про нього багато більше нового.
Акція стартувала на ресурсі в підтримку Всесвітнього фонду дикої природи в Україні, - повідомляє Інформатор .
Організатори івенту пропонують всім бажаючим зробити подарунок дикій природі.Для цього потрібно зайти на сайт і обрати в його правому верхньому куті опцію "зробити подарунок". А далі просто вибрати суму платежу - 100, 300, 500 гривень, або будь-яку іншу суму.
"Новорічні свята - це час, коли кожен з нас отримує суперсилу для змін реальності. Адже роблячи подарунок від чистого серця, ми привносимо трохи дива в житті наших близьких. В цьому році у вас є можливість подбати не тільки про рідних поруч, але і про майже забутих далеких родичів, що живуть в лісах, річках і горах нашої країни", - вважають ініціатори благодійної акції.
Таким чином "привітати" можна лісового кота, бурого ведмедя, білугу, євразійську рись, плямисту саламандру, європейську норку, жука оленя, чорного лелеки, волохатого сича і карпатську бджолу. В акції беруть участь десять тварин,всі вони - живуть в Україні і є рідкісними видами, популяції яких стрімко скорочуються.
Зроблений вами подарунок, по суті, стане пожертвуванням на підтримку і розвиток природного середовища,в якій ці тварини існують і на сьогоднішній день відчувають дискомфорт через діяльність людини.
Обстеживши сайт, кожен небайдужий до життя братів наших менших в дикій природі зможе дізнатися про особливості життя та середовища проживання кожної тварини. А також про проблеми, з якими тварини зіштовхуються в дикій природі.
Раніше Інформатор повідомляв, в США зафіксували перший випадок COVID-19 у дикій норки .
Інформатор також розповідав, яка ситуація на норкових фермах склалася в Україні.