Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
За даними соціологічного опитування Socis, більшість українців вважають, що емігранти повинні мати таке ж право визначати владу в Україні, як і громадяни, які залишаються в країні.
За даними опитування, проведеного в грудні 2024 року соціологічною компанією Socis, більшість українців (67%) вважають, що громадяни, які виїхали за кордон, мають рівне право на визначення влади в Україні з тими, хто залишився. Дослідження, яке охопило 2000 респондентів на території України, показало, що лише 28,2% опитаних вважають інакше. Вони не погодились з участю емігрантів у виборчому процесі.
Згідно з результатами, 44,2% підтримують можливість дистанційного голосування, зокрема через додаток Дія або поштою. Тоді як 48,6% респондентів виступають проти цієї практики.
Опитування було проведено з 5 по 11 грудня 2024 року. Похибка становить 2,6%.
У цьому ж опитуванні 66,3% українців назвали корупцію найбільшою проблемою нинішньої влади. Громадяни критикують недостатню підготовку до війни та зловживання владою. Опитування виявило, що понад 64% українців не довіряють чинній владі, а опозиція викликає ще більше розчарування – 69%.
Україна починає готуватися до майбутніх виборів, які мають відбутися після закінчення війни. Зокрема, Київ вивчає європейські моделі виборчого права, включно з електронним голосуванням. Адже однією з ключових проблем є те, як забезпечити можливість голосувати українцям, які розкидані по всьому світу.
При цьому за роки війни рівень довіри українців до президента Володимира Зеленського значно знизився. Як свідчить опитування КМІС, якщо на початку вторгнення у 2022 році 90 відсотків українців довіряли Зеленському, то станом на грудень 2024 року тільки 52 відсотки громадян продовжують довіряти президенту. А частка тих, хто не довіряє, збільшилася з 7 до 39 відсотків, тобто у 5,5 разів.
Також значно скоротилася кількість українців, готових терпіти війну стільки, скільки буде потрібно. Скорочення цієї частки населення соціологи почали помічати у жовтні минулого року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.