Україна в гідній боротьбі поступилась Бразилії на ЧС-2024 з футзалу

Збірна України з футзалу поступилась Бразилії зупинилась за крок до фіналу ЧС-2024

Збірна України з футзалу
Українці протистояли одній з найкращих збірних світу Фото: Gettyimages.com

Збірна України з футзалу провела півфінальний поєдинок на ЧС-2024. У вівторок, 2 жовтня, українці зустрічалась зі збірною Бразилії. Українці відкрили рахунок та виграли перший тайм, але перевагу не втримали та поступились.

Матч Україна - Бразилія

Українці дали бій п’ятиразовим чемпіонам світу

Збірна України активно почала поєдинок і створила пару моментів. Бразилія відповіла потужним ударом у поперечину на 6-й хвилині. Невдовзі каркас воріт врятував вже збірну Бразилії – Микитюк пробив у стійку.

Бразильці забили на 10-й хвилині. Але зробили це з порушенням правил. Розібратись в ситуації суддям допоміг VAR. Момент був у Чернявського, але він пробив мимо. На 16-й хвилині травму у зіткненні з Марлоном отримав капітан збірної України Петро Шотурма. Гравця винесли з майданчика на ношах.

На початку 18-ї хвилини Україна відкрила рахунок. Чернявський зліва трохи змістився в центр, прибрав захисника і пробив у лівий нижній кут. В кінці першого тайму бразильці притисли нашу команду до воріт, але забити не змогли.

Перерва внесла зміни

Бразильці забили на 46-й секунді другого тайму. М’яч зачепив Семенченка і влетів у ворота. А через хвилину бразильці були вже попереду. Сухов відбив перший удар Дієго, а проти добивання був безсилий.

Україна не опустила руки. Семенченко потужним ударом зі штрафного влучив у хрестовину. Наші футзалісти продовжували шукати моменти, примушуючи бразильців думати про захист власних воріт.

Свого збірна України досягла на 29-й хвилині. Корсун та Абакшин розіграли вихід і Корсун забив у порожні ворота. Бразилія перейшла до позиційних атак. Україна використовувала контратаки й закидання.

На 33-й хвилині збірна України не реалізувала супермомент. В одній атаці українці влучили спочатку у праву, а потім і у ліву стійку. Ще через декілька хвилин удар Семенченка парирував голкіпер.

На 36-й хвилині Україна заробила шостий фол. Тож Бразилія отримала право на десятиметровий, який реалізував Дієго. Україна намагалась врятувати матч і почала випускати п’ятого польового гравця, але Бразилія встояла.

Чемпіонат світу з футзалу. 1/2 фіналу

• Україна – Бразилія – 2:3;
    Голи: Чернявський (18), Корсун (29) – Семенченко (21, автогол), Дієго (22, 36);

Попередження: Мельник (36) – Леандро Ліно (34).

Україна: Сухов, Корсун, Мельник, Семенченко, Абакшин – Ципун, Савенко, Жук, Чернявський, Зварич, Шотурма, Микитюк, Фаренюк.

Бразилія: Вілліан (Гітта), Марлон, Марсел, Дієго, Феліпе Валеріо – Дієго Ронкагуо, Негуіньйо, Марсеніо, Леандро Ліно, Піто, Феррао, Артур, Рафаел.

Збірна України проведе на ЧС-2024 ще один матч. Українці спробують вибороти третє місце. Суперником стане невдаха другого півфіналу між збірними Франції та Аргентини.

Україна пройшла складний шлях

Збірна України вдруге зіграла у півфіналі чемпіонату світу. Попереднє подібне досягнення датоване 1996 роком. На тому турнірі українці посіли четверте місце.

Виступи на ЧС-2024 збірна України розпочала з поразки від збірної Аргентини з рахунком 1:7. Потім були перемоги над збірними Анголи (7:2) та Афганістану (4:1). В 1/8 фіналу збірній України протистояла збірна Нідерландів. Поєдинок вийшов напруженим, але українці виграли 3:1.

Чвертьфінал з Венесуелою став найрезультативнішим матчем нашої команді. Українці перемогли 9:4. І вийшли на збірну Бразилії. Бразильці у своєму чвертьфіналі обіграли збірну Марокко 3:1.

"Бразилія має дуже потужну команду, вони є рекордсменами за кількістю титулів чемпіонів світу. Звісно, вони – фаворити на титул у цьому турнірі. У бразильців дуже багато небезпечних гравців, які можуть нашкодити твоїй команді. Нам потрібно повністю дотримуватись плану і віддати на майданчику абсолютно все", - казав перед півфіналом головний тренер збірної України Олександр Косенко.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв результати матчів Ліги чемпіонів, зіграних 1 жовтня. Боруссія Дортмунд та Барселона влаштували суперникам справжній погром. Арсенал здолав ПСЖ, а Баєр обіграв Мілан.

Також ми розповідали, що букмекери вважають Хоффенхайм фаворитом у протистоянні з Динамо. Поєдинок другого туру Ліги Європи відбудеться в Німеччині у четвер, 3 жовтня. Інформатор проведе онлайн-трансляцію.