Україна не почула молитву Венесуели та вийшла на Бразилію у півфіналі ЧС-2024

Збірна України обіграла Венесуелу у чвертьфіналі чемпіонату світу з футзалу і вийшла на Бразилію у півфіналі

Збірна України футзал ЧС-2026
Наша збірна тріумфально обіграла Венесуелу Фото: Gettyimages.сom

В неділю, 29 вересня, збірна України зіграла проти Венесуели чвертьфінальний матч на чемпіонаті світу з футзалу-2024. Напружений матч пройшов у Ташкенті. Наша команда перемогла з рахунком 9:4 та вийшла до півфіналу, де зіграє проти Бразилії.

ЧС-2024 Матч Україна - Венесуела

В першому таймі забили вісім на двох

Головний тренер нашої команди Олександр Косенко зробив вимушені зміни у стартовій п'ятірці. До списку потрапили Сухов – Мельник, Семенченко, Абакшин, Корсун. Гравець старту Михайло Зварич опинився на лаві запасних, бо зазнав травми у попередньому матчі з Нідерландами. Він видав свій прогноз на матч проти латиноамериканців.

"По грі з Іспанією видно, що Венесуела дуже швидкісна команда. Працює і віддається на    майданчику на всі сто. Тому думаю буде важко проти них", - заявив травмований гравець.

Команди розпочали гру дуже активно. У наших та венесуельців пройшли небезпечні атаки. На 5 хвилині Даниїл Абакшин відкрив рахунок. Він же міг його і подвоїти за хвилину, але змарнував вихід віч-на-віч. Венесуела відігралася швидко і все довелось починати спочатку.

Україна за кілька хвилин провела стрімку атаку по лівому флангу. М'яч передали в центр, де його підхопив Петро Шотурма. Він завдав надпотужного удару і рахунок став 2:1. Данило Абакшин згодом потроїв рахунок. Але на жаль перевагу ми знову не втримали. Венесуела взяла тайм-аут і тренер Робінсон Ромеро дав прочуханку своїм футболістам. Вони почули свого тренера і швидко зрівняли рахунок. Для цього їм вистачило 22 секунди (!). Додамо, що другий гол латиноамериканці забили після грубої помилки в центрі поля того ж Абакшина.

Але Данило виправився, знову вивівши Україну вперед. Він дограв епізод до кінця  і зробив рахунок 4:3. Під саму завісу першого тайму Назар Швед потужно пробив під перекладину після кутового - 5:3.

Другий тайм приніс тріумф

Другий тайм розпочався для України краще не придумаєш. Наша збірна відразу забила шостий м'яч у ворота Венесуели. Гол на рахунку Ростислава Семенченка, а асист зробив Даниїл Абакшин - 6:3.

А потім сталося диво. Наш воротар Олександр Сухов захопив суперника зненацька. Він влаштував сольний рейд від власних воріт й невідпорно пробив у правий верхній кут. Рахунок став 7:3. Вболівальники просто зайшлися на трибунах. Проте Венесуелі вдалося скоротити рахунок до 7:4. Але Ігор Чернявський не дав їй довго радіти. І восьмий гол України він відсвяткував сальто-мортале на паркеті. За дві хвилини Микола Микитюк довів рахунок до 9:4, який і став остаточним.

Вийшли прямо на Бразилію

В другому чвертьфінали 29 вересня грали Бразилія та Марокко. Пентакампеони виграли з рахунком 3:1. І саме проти пентакампеонів Україна буде грати у півфіналі ЧС-2024 2 жовтня

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що Мессі назвав сучим сином арбітра матчу Інтер Маямі - Шарлот. Лео не сподобалось, як рефері реагував на численні порушення правил проти нього. Також ми розповідали, що Андрій Шевченко святкує 29 вересня свій день народження.