Вболівальники насолодились результативними матчами другого туру Ліги чемпіонів, зіграними 1 жовтня

Ліга чемпіонів
Боруссія та Барселона розбили своїх суперників. Фото: Gettyimages.com

В Лізі чемпіонів розпочались матчі другого туру. У вівторок, 1 жовтня, відбулось дев’ять поєдинків, які потішили вболівальників своєю результативністю. Боруссія Дортмунд з хет-триком Адеємі знищила Селтік. Барселона на своєму полі легко розібралась з Янг Бойз. Інші матчі другого туру, в тому числі і Шахтар - Аталанта, відбудуться 2 жовтня.

Огляд матчу Барселона - Янг Бойз

Шмейхель пропустив сім м’ячів

Матч розпочався у Німеччині почався дуже жваво. Вже на 7-й хвилині Боруссія вийшла вперед після реалізованого Емре Джаном пенальті. Втім через дві хвилини Маеда зрівняв рахунок. Але рівновага тривала недовго. Адеємі на 11-й хвилині зробив рахунок 2:1.

Гол став початком бенефісу гравця Боруссії. Адеємі до перерви забив ще двічі. В другому таймі Боруссія довела рахунок до непристойного. Досвідчений голкіпер Селтіка Каспер Шмейхель пропустив сім м’ячів. Але його навряд чи можна звинуватити у поразці.

• Боруссія Д (Німеччина) – Селтік (Шотландія) – 7:1;
    Голи: Емре Джан, 7 (пен), Адеємі, 11, 29, 42, Гірассі, 40 (пен), 66, Нмеча, 79 – Маеда, 9.

Макгрегор пограв м’язами

Один з центральних матчів другого туру відбувся у Лондоні. Арсенал приймав ПСЖ та переміг 2:0. В обох голах не обійшлося без помилок голкіпера ПСЖ Джанлуїджі Доннарумми. Арсенал стане суперником Шахтаря у третьому турі ЛЧ.

"Думаю, ми можемо собою пишатися – особливо добре грали в першому таймі. Ми чинили серйозний тиск на половині поля суперника. Пара забитих м'ячів, могло бути й більше... Другий тайм провели дещо глибше, але великої кількості небезпечних моментів усе одно не допустили. Загалом можна бути задоволеними", – сказав після матчу Кай Гаверц.

• Арсенал (Англія) – ПСЖ (Франція) – 2:0;
    Голи: Гаверц, 20, Сака, 35.

Цікавий епізод стався після матчу. На поле лондонського стадіону вийшов колишній чемпіон UFC Конор Макгрегор. Боєць пройшовся газоном, привітав публіку та продемонстрував свої м’язи.

Боруссія і Барселона перетворили Лігу чемпіонів на хокей: всі результати 1 жовтня 1

Макгрегор привітав лондонську публіку

Барселона розібралась з Янг Бойз

Барселона в першому турі ЛЧ програла Монако. Тож команда хотіла реабілітуватись перед власними вболівальниками. І суперник для цього був підходящий. Барселона здобула впевнену перемогу, відвантаживши швейцарському Янг Бойз п’ять м’ячів.

• Барселона – Янг Бойз – 5:0;
    Голи: Левандовськи, 8, 51, Рафінья, 34, Мартінес, 37, Камара, 81 (автогол).

Ліга чемпіонів. 2-й тур, 1 жовтня

• РБ Зальцбург – Брест – 0:4;
    Голи: Сімс, 24, 71, Камара, 66, Перейра Лаж, 75.
  • Штутгарт (Німеччина) – Спарта Прага (Чехія) – 1:1;
    Голи: Мійо, 7 – Кайрінен, 32.
  • Байєр (Німеччина) – Мілан (Італія) – 1:0;
    Гол: Боніфейс, 51.
  • Інтер Мілан (Італія) – Црвена Звезда (Сербія) – 4:0;
    Голи: Чалханоглу, 11, Арнаутович, 59, Мартінес, 71, Таремі, 80.
  • ПСВ (Нідерланди) – Спортінг Лісабон (Португалія) – 1:1;
    Голи: Схаутен, 15 – Браганса, 84.
  • Слован Братислава (Словаччина) – Манчестер Сіті (Англія) – 0:4;
    Голи: Гюндоган, 8, Фоден, 15, Холанд, 58, Макаті, 74.

10 простих правил, які треба знати про нову Лігу чемпіонів

UEFA радикально змінив формат турніру
Image
Україну в новій реальності представляє Шахтар

Раніше Інформатор повідомляв, що Аталанта перед матчем другого туру ЛЧ проти Шахтаря зіткнулась з кадровими проблемами. Через травми команда втратила сімох гравців. Матч Шахтар - Аталанта відбудеться 2 жовтня. Інформатор проведе онлайн-репортаж.

Також ми розповідали, що Мирон Маркевич підтримав рішення Сергія Реброва не викликати в основу збірної Андрія Ярмоленка. Втім ветерана Динамо включили в резервний список і ще можуть задіяти. Виклик до збірної не отримав Сергій Сидорчук.