Україна гаряче провела Нідерланди додому з ЧС-2024

Команда Олександра Косенка в напруженому та драматичному матчі зламала опір Нідерландів і вийшла до 1/4 чемпіонату світу

Футзал ЧС-2024 Збірна України
Збірну України активно підтримували вболівальники. Фото: Gettyimages.com

На чемпіонаті світу з футзалу - 2024 збірна України грала з командою Нідерландів 24 вересня. Матч 1/8 фіналу відбувся у Ташкенті. Наша команда здобула перемогу з рахунком 3:1. І тепер у чвертьфіналі зіграє з переможцем пари Іспанія - Венесуела.

Матч Україна - Нідерланди

Гра вийшла феєричною

Головний тренер нашої збірної Олександр Косенко на старт випустив найсильніших гравців. Гра розпочалася дуже активно, нідерландці заробили перший фол майже зразу після свистка. А на 5 хвилині Україна провела чудову атаку, яку точним ударом завершив Михайло Зварич - 1:0.

Перший тайм так і добіг кінця. Хоча останні секунди були дуже гарячими. Нідерланди мали пару непоганих шансів, щоб зрівняти рахунок.

На початку другого тайму Україна понеслася вперед. Наші гравці мали чудовий момент для збільшення рахунку, але Нідерланди врятувала поперечина. Та й ще на 24 хвилині Ігор Чернявський змарнував вихід віч-на-віч.

На 33 хвилині Нідерланди забили м'яч у відповідь. Але дуже швидко Україна знову вийшла уперед. Ми провели швидку атаку, яку влучним ударом завершив Андрій Мельник. Він же забив і третій гол за 37 секунд до фінального свистка, поставивши крапку в напруженому матчі. У чвертьфіналі Україна буде грати з переможцем пари Іспанія - Венесуела.

Украіна - Нідерланди ЧЕРНЕТКА 1

Стартова п'ятірка України виглядала так. Фото: АФУ

Нагадаємо, що перед самою грою головний тренер України запевняв, що добре знає свого суперника. Олександр Косенко обіцяв грати тільки на перемогу. Як виявилося, свого слова наш коуч дотримав.

"Ми не будемо зараз казати ні про сильні, ні про слабкі сторони опонентів. Лише скажу, що команда досить потужна, так що матч буде нелегким. За останні два роки ми грали три рази, тому і ми їх знаємо, і вони нас. Сильні та слабкі сторони побачимо вже під час матчу. Це життя і це спорт. Це – футзал. Результат може бути будь-яким. Ми будемо однозначно грати на перемогу", - розповідав Косенко, як повідомляла пресслужба АФУ.

Бразилія знищила Коста-Ріку

В іншому матчі 1/8 збірна Бразилії не помітила на полі футболістів Коста-Ріки. Пентакампеони забили п'ять м'ячів, у той час, як їх суперник - жодного. Дубль у бразильців оформив Негінью, а Марсель, Феліпе Валеріо і Леандро Ліна довершили розгром. Отже, 5:0 і Бразилія теж чекає на суперника у чвертьфіналі. Ним стане переможець пари Іран - Марокко.

Коли відбудуться інші матчі 1/8 фіналу?

Пари Україна - Нідерланди  та Бразилія - Коста-Ріка відкрили серію плейоф. Інші матчі пройдуть впродовж трьох днів. Ось розклад, час проведення вказано київський.

Image

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що UEFA визнав не зовсім чесний шлях Іспанії до перемоги на Євро-2024. У півфіналі Німеччина - Іспанія арбітр не призначив пенальті у ворота "фурії роха". Це і вирішило долю поєдинку. Також ми розповідали, що поліція провела обшуки в будинку Артема Мілевського.