Збірна України в плейоф ЧС-2024 отримала помаранчевих суперників

Збірна України з футзалу на чемпіонаті світу посіла в групі С друге місце і в плейоф зіграє проти Нідерландів 24 вересня

Збірна України з футзалу C-2024
Збірна України вийшла з групи на ЧС - 2024. Фото: FIFA

На чемпіонаті світу з футзалу-2024 завершилися ігри в групі С. Збірна України в заключному матчі перемогла команду Афганістану і вийшла до 1/8 фіналу. Нашим суперником у плейоф стане збірна Нідерландів.

Огляд матчу Україна - Афганістан

Вийшли з групи впевнено

Збірна України розпочала груповий турнір матчем проти фаворита - команди Аргентини. Але цю гру краще не згадувати. "Альбіселесте" знищили нашу команду з рахунком 1:7. Після такого провалу шляху назад вже не було. Потрібно було вигравати два наступних матча. І гравці Олександра Косенка с задачею справилися просто блискуче.

Спочатку українці обіграли Анголу (рахунок 7:2). А в заключному турі Україна екзаменувала дебютантів ЧС, збірну Афганістану. На кону було друге місце в групі, і його здобула наша команда. Україна перемогла новачків ЧС з рахунком 4:1.

Синьо-жовті відразу захопили ініціативу та грали першим номером. Такий тиск призвів до того, що на 15-й хвилині Україна отримала право на пенальті, який чітко виконав Жук. А вже за хвилину м'яч знову влетів у ворота афганців. По воротах бив Зварич і мяч зрикошетив в сітку від Абакшина.

В другому таймі першими відзначилися афганці. Вони скоротили рахунок на 26-й хвилині. Після голу наші суперники перебрали гру на себе. Україна відповідала гострими контратаками. І на 37-й хвилині вирішального удару завдав Зварич. Афганці ризикнули та зняли воротаря, щоб випустити додаткового польового гравця. Але це їх не врятувало. Абакшин відпасував Корсуну, який влучив у порожні ворота - 4:1.

Перший етап плану виконано

Після фінального свистка наставник збірної Олександр Косенко прокоментував гру. Команда виконала завдання та вийшла у плейоф. І це головне...

"Ми готувалися та планували потрапити до плейоф. Зробили це, але, як ми й казали, крок за кроком будемо намагатися рухатися далі. Дякую хлопцям. Я так думаю, що це футзал, який сподобався глядачам. Будемо готуватися до наступних ігор.

Гадаю, що від гри до гри будемо почувати себе більш впевнено психологічно. Вже відчули атмосферу чемпіонату світу, гравці зрозуміли, що це таке. Думаю, що не так вже буде психологічно на нас це тиснути", - сказав Косенко, як повідомляє Суспільне Спорт.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Раніше Інформатор повідомляв, що Руслан Маліновський отримав важку травму в матчі проти Венеції. На відновлення після переламу ноги знадобиться три місяці. Також ми розповідали, що Дюбуа захистив пояс чемпіона світу в бою проти Джошуа.