Україна протрималася лише один тайм проти Аргентини на ЧС-2024

Збірна України розпочала виступи на ЧС-2024 з футзалу з розгромної поразки від збірної Аргентини

Збірна України з футзалу
Збірна України поступилась віцечемпіонам світу Фото: Gettyimages.com

Збірна України з футзалу невдало стартувала на ЧС-2024, який проходить в Узбекистані. У неділю, 15 вересня, українці з рахунком 1:7 поступились збірній Аргентини. Попереду у підопічних Олександра Косенка матчі зі збірними Анголи та Афганістану.

Огляд матчу Аргентина - Україна

Україна не вистояла від тиском віцечемпіонів світу

Перший суперник збірної України на ЧС-2024 був дуже непростим. Збірна Аргентини ставала чемпіоном світу 2016 року, а на минулому Мундіалі дійшла до фіналу. Наша команда непогано розпочала поєдинок. На 3-й хвилині українці мали виходити вперед, але Швед не забив із вигідної позиції.

Команди проводили обмін ударами і у голкіперів будо чимало роботи. А на 16-й хвилині українці таки відкрили рахунок. Чернявський вивів Шотурму на ударну позицію і той переграв воротаря. Перевага України тривала недовго. Наші хлопці багато порушували правила і перебрали ліміт фолів. І на 19-й хвилині Аррієта реалізував дабл-пенальті. А невдовзі Бранді п’ятою переправив м’яч у ворота збірної України.

Після перерви забивали лише аргентинці. За рахунку 1:4 українці пішли на ризик і стали грати з п’ятьма польовими, знявши голкіпера. І отримали у порожні ворота ще три м’ячі.

Чемпіонат світу. Група С. 1-й тур.

• Аргентина – Україна – 7:1;
    Голи: Аррієта (19, 32), Бранді (19), Роса (21), Борруто (30, 40), Боло Алемані (38) – Шотурма (16);
    Попередження: Корсун (14), Зварич (19), Шотурма (40).

Аргентина: Сармієнто, Таборда, Боло Алемані, Роса, Гауна – Кравецкі, Плаза, Корсо, Тріподі, Клаудіно, Борруто, Вапоракі, Бранді, Аррієта

Україна: Сухов, Швед, Чернявський, Шотурма, Микитюк – Ципун, Савенко, Жук, Зварич, Корсун, Мельник, Семенченко, Абакшин, Фаренюк.

В іншому матчі нашої групи збірна Афганістану перемогла збірну Анголи з рахунком 6:4. Збірна України після розгромної поразки посідає четверте місце. Наступним суперником нашої команди стане Ангола.

Розклад матчів збірної України з футзалу на ЧС-2024:

• 18 вересня
    Ангола - Україна. 15:30
    Хумо Арена, Ташкент
  • 21 вересня
    Україна - Афганістан. 18:00
    Універсальний спортивний комплекс, Андижан.

Україна протрималася лише один тайм проти Аргентини на ЧС-2024 1

Турнірна таблиця станом на 16 вересня

Аргентина жорстко покарала за помилки

Головний тренер збірної України Олександр Косенко прокоментував поєдинок проти Аргентини. Фахівець наголосив, що команди рівня збірної Аргентини не вибачають помилок. Косенко сподівається, що збірна зможе виправити ситуацію і вийти у плей-оф.

"Нам було складно, але перший тайм ми провели непогано. Забили першими, і моменти були. Із такими організованими командами, як Аргентина, коли ти програєш, дуже важко відіграватися. Вони карають за будь-яку помилку.

Начебто й не дуже багато в нас було помилок, але вони покарали й за ті, що були. Нам потрібно якнайшвидше розібрати цей матч і зробити правильні висновки. Усе в наших руках, ногах і головах. Усе залежить від нас. У нас дві гри, тому будемо намагатися виправити цю ситуацію.

Не скажу, що цієї жаги в нас не було в цьому поєдинку, але аргентинці були на мить швидші, на мить сильніші. І ці сантиметри та мілісекунди зіграли свою роль. Аргентина – дійсно організована, міцна команда. Я сподіваюся, що ця поразка зробить нас сильнішими", - сказав наставник збірної України.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Раніше Інформатор повідомляв, що Артем Довбик забив перший м’яч у складі Роми. Український форвард вразив ворота Дженоа. Закінчилась гра з рахунком 1:1.

Також ми розповідали, що Баварія презентувала нову форму на честь Oktoberfest–2024. Футболки виконані в однотонній сірій колірній гамі. Труси і гетри будуть зеленого кольору.