Лео Мессі тріумфально повернувся після важкої травми - дубль та асист проти Філадельфії

Великий аргентинець зіграв перший матч за Інтер Маямі після довгого лікування, повернення вийшло просто фантастичним

Мессі Суарес
Мессі та Суарес царюють на полі. Фото: Instagram Мессі

Знаменитий Ліонель Мессі зіграв перший матч після двомісячної перерви. Його Інтер Маямі обіграв на своєму полі Філадельфію Юніон. Рахунок матчу - 3:1 на користь господарів. У цьому матчі регулярного чемпіонату МЛС Мессі забив два голи та зробив ассист.

Огляд матчу Інтер Маямі - Філадельфія

Повернення Короля вийшло тріумфальним

Лео Мессі не грав з 14 липня. Він отримав травму та був замінений у фіналі Copa America - 2024. Мессі тоді залишив поле у сльозах. Лікарі встановили діагноз - розтягнення зв'язок правого гомілкостопа. Але Аргентина все-одно виграла фінал у Колумбії (рахунок 1:0 - ред.).

Повернення Короля футболу довелося чекати довгих два місяці, але вони були того варті. Інтер Маямі на своєму полі приймав Філадельфію Юніон. І господарі розібрались з ними без варіантів. Головною зіркою матчу якраз і став Лео Мессі

Хоча гості першими досягли успіху, забивши гол вже на другій хвилині (!). В цьому епізоді грубої помилки припустився захисник Інтера, виклавши м'яч прямо під удар супернику. Але це ніяк не завадило Мессі, Суаресу та Со взяти гру під контроль та довести справу до перемоги.

На 26-й хвилині матчу Суарес віддав ювелірний пас на Мессі. Лео увімкнув швидкість, легко обіграв захисника Філадельфії та влучно пробив по воротах. Вже за три хвилини Мессі знову розписався у воротах суперника. Цього разу він вдало замкнув лівий крос від Альби.

Фінальний рахунок зафіксував Суарес вже на восьмій доданій хвилині матчу. Результативну передачу зробив все той же Мессі. На жаль, наш легіонер Сергій Кривцов не брав участі у цьому матчі. Ексгравець Шахтаря навіть не потрапив до завки на гру.

Мессі емоційно прокоментував повернення

Мегазірка світового футболу дуже сумувала за грою. Це стало цілком зрозуміло після його короткого, але проникливого коментаря. Лео Мессі написав в своєму Іnstagram дуже щирі слова.

"Мені не вистачало таких ночей. Ми продовжуємо додавати, щоб досягти наших цілей...".

Після цієї перемоги Інтер Маямі набрав 62 очки після 28 матчів і продовжує лідирувати в турнірній таблиці Східної конференції МЛС. Інтер Маямі випереджає Цинцинаті на 10 очок. Філадельфія Юніон має в активі 30 балів та посідає 11 сходинку. Команда Мессі вже забезпечила собі місце у фінальній серії плейоф.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що Шахтар зробив відбивну котлету з Карпат перед стартом у Лізі чемпіонів. Інформатор буде вести онлайн-репортаж про цей поєдинок.

Артем Довбик зможе вийти у складі Роми на поле у поєдинку з Дженоа. Футболіст відновився від травми, яка завадила йому зіграти за збірну України в матчах Ліги націй. Довбик за "вовків" у Серії А ще не забивав. Тож чекаємо...