Артем Довбик забив перший гол за Рому у ворота Дженоа Маліновського

Гравець збірної України Артем Довбик відкрив власний гольовий рахунок в італійському чемпіонаті

Артем Довбик Рома
Довбик почав забивати в Італії. Фото: x.com/asromaen

В Італії, у неділю 15 вересня, відбувся матч четвертого туру Серії А між Дженоа та Ромою. Артем Довбик відзначився дебютним голом за римських вовків. Нагадаємо, що за Дженоа грає інший український легіонер - Руслан Маліновський.

Тренування Роми

Довбик почав відлік голам в Серії А

Артем Довбик вдало відновився після пошкодження. У гостьовому матчі Роми він вийшов на поле у стартовому складі. Гра була дуже важливою для обох команд. Рома не вигравала жодного разу та посідала 18 сходинку у турнірній таблиці. У Дженоа справи були трохи кращі. Команда Маліновського з 4 балами (перемога, поразка та нічия) займала 11 місце.

Гра розпочалася потужними атаками римлян. Господарі поля ледве стримували навалу. І на 36 хвилині Артем Довбик використав свій шанс. Він був в оточенні захисників Дженоа по центру перед воротарським майданчиком і коли м'яч потрапив до нього, Артем завдав влучного удару в правий від голкіпера кут воріт. Варто додати, що м'яч до українця потрапив після невдалого відбивання воротаря Дженоа Голліні.

Дженоа дало справжній бій римлянам

В другому таймі гра повністю змінилася. По-перше, Дженоа перехопила ініціативу і ввімкнуло доволі жорсткий пресинг. А по-друге, на поле вийшов і Руслан Маліновський. Тож на полі почалася українська дуель. І на 53-й хвилині Довбик мав чудову нагоду зробити дубль. Але Голліні виправився за перший ляп і зміг парирувати потужний удар українця. А Довбик бив метрів з десяти...

На 79 - й хвилині Маліновський ледь не зрівняв зі штрафного. Українець потужно пробив метрів з 35 - и, голкіпер Роми Свілар невдало відбив м'яч, але у метушні у штрафному майданчику вдача посміхнулась римлянам. Тренер Роми на 81-й хвилині замінив Довбика на узбецького легіонера Ельдора Шомуродова. Арбітр додав 4 хвилини, які та врятували Дженоа. На 90+6 хвилині Коні де Вінтер відгукнувся на фланговий навіс і головою забив гол. Отже, бойова нічия.

Даніле де Россі вірить в Довбика

Головний тренер римлян Даніле де Россі, якого арбітр видалив на 90+4 хвилині, покладав на українця певні надії перед матчем з Дженоа. Він публічно визнав це. Коуч заявив, що Довбик важливий для команди гравець.

"Довбик готовий грати, він буде грати. Він дуже важливий гравець для нас. Він один із наших нападників, і ми приділили йому велику увагу", - розповідав де Россі перед матчем.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що Шахтар розтрощив Карпати в шостому турі УПЛ перед своїм стартом у Лізі чемпіонів. Донеччани здобули перемогу з великим рахунком 5:2. Інформатор буде вести онлайн-репортаж про першу гру "гірників" у новій ЛЧ проти Болоньї.

Також ми розповідали, що Баварія розробила спеціальну форму на честь Октоберфеста - 2024. Команда в повному складі не пропускає жодного свята пива. Минулого року до традиції долучився і знаменитий англійський легіонер - Гаррі Кейн.