Динамо скористалось помилками суперника і перемогло Зорю

У матчі шостого туру УПЛ у суботу, 14 вересня, київське Динамо з рахунком 2:0 перемогло Зорю

Зоря, Динамо
Динамо здобуло четверту перемогу в чемпіонаті. Фото:ФК Динамо Київ

В УПЛ проходять матчі шостого туру. Змагання відновились після міжнародної паузи на матчі збірних. У суботу, 14 вересня, в Києві відбувся поєдинок Зоря – Динамо.

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів

Матч був для Зорі домашнім. Але проходила гра на стадіоні "Динамо" в Києві. Перший небезпечний момент у матчі створили динамівці. На 3-й хвилині Ванат пройшов по центру, але удар форварда заблокували захисники Зорі.

Динамо продовжило атакувати, але наступний реальний момент створили на 18-й хвилині. Після невдалого удару Тимчика м'яч опинився у Ярмоленка і той з кількох метрів пробив вище. Зоря свою нагоду відкрити рахунок втратила на 33-й хвилині. Ніхто з гравців Динамо не завадив пробити Антюху, але Бущан впорався з потужним ударом.

Під кінець першої половини матчу Динамо трохи додало. На 37-й хвилині Ярмоленко влучив у штангу. Вівчаренко намагався добити і не влучив у ворота. На 43-й хвилині Джордан заблокував удар Ваната, а з добиванням від Тимчика впорався голкіпер.

Динамо втілило перевагу у голи

Після перерви Динамо продовжило володіти ініціативою. На 52-й хвилині після прострілу Вівчаренка Дришлюк ледь не зрізав м’яч у власні ворота. Зорю врятувала поперечина.

Зусилля гравців Динамо принесли результат на 67-й хвилині. Вівчаренко відкрився під передачу і зліва віддав в район одинадцятиметрової позначки. Буяльский потужним ударом в дотик відкрив рахунок.

На 78-й хвилині кияни подвоїли перевагу. Брагару зліва увійшов у штрафний майданчик і пробив. М’яч зачепив ногу Дришлюка и влетів під дальню штангу.

Зоря могла повернути інтригу в поєдинок. На 83-й хвилині номінальні господарі провели швидку контратаку. Ндур в дотик замикав простріл з лівого флангу, але Бущан врятував Динамо.

В компенсований час Буяльський міг доводити рахунок до розгромного, але пробив неточно. Динамо здобуло четверту перемогу в чотирьох поєдинках. Команда Олександра Шовковського піднялась на другу сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Українська Прем'єр-ліга. 6 тур.

• Зоря – Динамо – 0:2;
    Голи: Буяльський, 67, Брагару, 78;
    Попередженння: Мічін, 86 – Вівчаренко, 39.

Зоря: Турбаєвський, Тронтель (Вакула, 70), Башич, Джордан, Вантух, Хахльов (Кораблін, 76), Дришлюк, Кірюханцев (Жуніньйо, 61), Мічін, Антюх, Будківський (Ндур, 76)

Запасні: Сапутін, Мацапура, Ескінья, Нваезе

Динамо: Бущан, Тимчик, Біловар, Бражко, Вівчаренко (Дубінчак, 73), Михайленко (Себальос, 90+2), Піхальонок (Шапаренко, 66), Ярмоленко, Буяльський, Кабаєв (Брагару, 73), Ванат.

Запасні: Нещерет, Моргун, Дячук, Волошин, Рубчинський, Андрієвський, Караваєв, Малиш.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Раніше Інформатор повідомляв, що головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко дав оцінку майбутнім суперникам на ЧС-2024. Українська команда перший матч на турнірі проведе 15 вересня. У груповому раунді збірна України зустрінеться зі збірними Аргентини, Анголи та Афганістану.

Також ми розповідали, що форвард італійської Роми Артем Довбик зможе вийти на поле у поєдинку з Дженоа. Футболіст відновився від травми, яка завадила йому зіграти за збірну України в матчах Ліги націй. У складі Роми Довбик поки не забивав.