Перед стартом в Лізі чемпіонів Шахтар зробив відбивну з Карпат

Чемпіони України з великим рахунком обіграли Карпати перед стартовим поєдинком в оновленій Лізі чемпіонів

Шахтар Маріно Пушич
На гірників після Карпат чекає Болонья. Фото: ФК Шахтар

Шахтар у матчі шостого туру УПЛ обіграв Карпати. Рахунок зустрічі 5:2 на користь донеччан. А вже 18 вересня "гірники" зіграють перший матч в новій Лізі чемпіонів проти італійської Болоньї. Головний конкурент Шахтаря, київське Динамо також обіграло Зорю (2:0).

Огляд матчу Шахтар - Карпати

Донеччани продемонстрували свій клас

Незважаючи на великий рахунок, Карпати зовсім не були хлопчаками для стурсанів. Вони могли виходити вперед вже на 4-й хвилині матчу. Мірошниченко потужно пробив штрафний, але Різник врятував ворота і після цього удару, і після добивання Адамюка.

Шахтар відкрив рахунок на 21-й хвилині. Але львів'яни зрівняли його вже за чотири оберти секндної стрілки. Стільки ж часу знадобилося "гірникам" щоб знову вийти уперед. На перерву команди пішли вже за рахунку 4:1 на користь донеччан. У другому таймі Артем Бондаренко оформив хет-трик, а Карпати змогли забити ще один гол під кінець матчу.

Маріно Пушич бачить проблемні місця

Головний тренер Шахтаря Пушич був задоволений результатом. Але він також окреслив і проблеми команди. На думку коуча  гравцям треба бути більш уважними на протязі всього матчу.

"За того стилю гри та за домашніх заготовок, які ми напрацьовували на тренуваннях, пропускати таким чином неприпустимо. Ми, на жаль, припустилися такої помилки. Це чудовий урок, з якого ми зробимо висновки на майбутнє і будемо, знову ж таки, акцентувати увагу на відпрацюванні таких заготовок.

У цей період, коли починається щільний календар і відбуваються напружені матчі двічі на тиждень, головною є впевненість у собі, яка здобувається саме з такими матчами й перемогами. У такі миті я вважаю, що найважливіше – це результат. І нам вдалося його досягнути", - заявив після гри Пушич, як повідомляє пресслужба Шахтаря.

Зустрічаєм Лігу чемпіонів.

Шахтар розпочне черговий європохід 18 вересня. Донеччани на виїзді зіграють перший матч оновленої Ліги чемпіонів проти Болоньї. Справи у команди Вінченцо Італьяно в Серії А зараз кепські. Команда після чотирьох турів займає 14 місце. У Болоньї три поразки та одна нічия (3 очки). Отже, Ліга чемпіонів для них буде чудовим шансом хоч якось реабілітуватись перед власними фанами. На Шахтар чекає важке випробування. Інформатор буде вести онлайн-репортаж з цього матчу.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що Артем Довбик зможе вийти у складі Роми на поле у поєдинку з Дженоа. Футболіст відновився від травми, яка завадила йому зіграти за збірну України в матчах Ліги націй. Довбик поки за вовків ще не забивав. Також ми повідомляли, що Девід Бекхем провів в останню путь Свена-Горана Ерікссона.