“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Це військовослужбовці, які у боях захищали нашу державу
У п'ятницю, 11 листопада, відбувся черговий обмін військовополоненими між Україною та росією. Наша країна повернула ще 45 захисників. На них очікує медичний огляд та реабілітація.
Про це повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак. Також вдалося повернути два тіла загиблих захисників.
"Продовжуємо повертати своїх полонених. Відбувся черговий обмін — вдалося звільнити 45 воїнів ЗСУ. Серед них солдати та сержанти, які у боях захищали нашу державу. Також вдалося повернути два тіла загиблих захисників. Ми повернемо додому всіх українців. Цих воїнів вдома чекають діти, ми були на постійному зв'язку з рідними. Дні переживань і безсонні ночі вже позаду. Все буде добре. Дякую за роботу Координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими. Працюємо", - наголосив Єрмак.
Як зазначили у Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими, усі звільнені цього разу – військовослужбовці Збройних сил України, рядовий та сержантський склад. Серед тих, хто повернувся додому, – представники 58-ої окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського, 53-ої окремої механізованої бригади, 30-ої окремої механізованої бригади, 10-го окремого мотопіхотного батальйону "Полісся", 93-ої окремої механізованої бригади "Холодний Яр", 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади, 43-ої окремої артилерійської бригади, 1-ої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна.
"У результаті обміну повертаються переважно стрільці, бойові медики, водії та санітари. Найстаршому зі звільнених - 56 років, наймолодшому влітку виповнилося 22. Також цього разу на рідну землю вдалося повернути тіла двох захисників України. Триває робота над наступними обмінами", - наголошується у повідомленні.
#нашівдома 🇺🇦 pic.twitter.com/WcTwfgJoln
— Andriy Yermak (@AndriyYermak) November 11, 2022
У вівторок, 8 листопада відбулася передача тіл військовослужбовців. Україні вдалося повернути рідним тіла 38 захисників. Процес відбувається відповідно до норм Женевської конвенції. Загалом нашій країні вдалося повернути 663 тіла українських захисників. Операція проводилась за співпраці Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти, Олега Котенка та низки силових структур України. Зазначимо, що в областях працюють регіональні центри Уповноваженого, з якими можна зв’язатися за номером гарячої лінії: 0 800 339 247. У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за телефоном: (095) 896-04-21. Також повідомити про зниклих можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.
Нагадаємо, ЄСПЛ зобов'язав росію забезпечити права українських військовополонених. Крім того, Україна має достатню кількість полонених для обміну з росією.
Також Інформатор писав, для чого рф поширює міфи про "українських нацистів" та страшилки про "Aзов".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.