Головна
Україна
Події
11:49, 26 Липня
Информатор UA

Интро

Україна повернула тіла 25 загиблих військових. Відбулася чергова операція з передачі тіл. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Операція проводилася за співпраці Уповноваженого з питань зниклих безвісти Олега Котенка та інших силових структур України. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції.  Нагадаємо, з російського полону на тимчасово окупованій території Херсонської області звільнили п'ятьох українців. Крім того, у лікарні Запоріжжя знаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких звільнили з полону.  Також Інформатор писав, що не можна говорити батькам захисників, які потрапили в полон. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Україна повернула тіла 25 загиблих військових

Читать на русском

Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції

Читать на русском
Україна повернула тіла 25 загиблих військових

Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції

Україна повернула тіла 25 загиблих військових. Відбулася чергова операція з передачі тіл.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Операція проводилася за співпраці Уповноваженого з питань зниклих безвісти Олега Котенка та інших силових структур України. Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції

Нагадаємо, з російського полону на тимчасово окупованій території Херсонської області звільнили п'ятьох українців. Крім того, у лікарні Запоріжжя знаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких звільнили з полону. 

Також Інформатор писав, що не можна говорити батькам захисників, які потрапили в полон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.