“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Перший блок побудують разом, як пілотний, інші чотири - за технологією американської компанії
Україна і Сполучені Штати Америки у вівторок, 31 серпня, підписали два документи в енергетичній галузі, серед яких меморандум про будівництво енергоблоків Хмельницької атомної електростанції за технологією американської компанії. У Штатах з робочим візитом перебуває український президент Володимир Зеленський.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.
Американська компанія Westinghouse Electric надасть технології для будівництва ядерного реактора проекту АР1000 з електричною потужністю близько 1,1 ГВт.
Тимчасово в.о. президента НАЕК «Енергоатом» Петро Котін і виконавчий директор компанії Westinghouse Electric Патрік Фрагман підписали меморандум про взаєморозуміння.
В рамках проекту планують побудувати п'ять блоків вартістю близько 25 млрд доларів.
"Вітаю підписання меморандуму між ДП НАЕК "Енергоатом" і Westinghouse Electric про спільне будівництво енергоблоку Хмельницької АЕС як пілотного проекту, а в подальшому - ще 4 блоків за їхньою технологією. Загальна вартість проекту - до 30 млрд доларів", - написав Зеленський у Twitter .
Крім того, міністр енергетики України Герман Галущенко і міністр енергетики США Дженніфер Гренхольм підписали спільну заяву Департаменту енергетики США та Міністерства енергетики України про посилення двостороннього співробітництва у сферах енергетики та клімату.
На українські підприємства енергосектору залучать міжнародні незалежні наглядові ради.
Штати також допомагатимуть Україні:
Також США будуть співпрацювати з Україною в сферах:
Крім іншого, президент Зеленський при зустрічі з міністром енергетики США Дженніфер Гренхольм обговорив ризики запуску проекту "Північний потік-2" і наголосив на важливості створення ефективних запобіжників від використання Росією газу в якості зброї.
Говорили і про важливість створення ефективних запобіжників від використання Росією газу в якості зброї.
Зеленський закликав якомога швидше розпочати регулярні консультації між Україною, Німеччиною та США для збереження європейської енергобезпеки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .