Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Міністр оборони особисто перевірив оборонні рубежі
Україна активно зводить оборонні фортифікації на Запорізькому напрямку. ЗСУ готуються захищати південний-схід нашої держави і саме зведення міцних ліній оборони допоможе зупинити російського ворога на цьому напрямку.
Хід будівництва особисто проінспектував міністр оборони України Рустем Умєров. У ході робочої поїздки він перевірив, як будується та чи є надійними нові фортифікаційні лінії оборони у Запорізькій області.
Умєров оглянув фортифікації як зовні, так і всередині. За підсумками інспекції Міноборони опублікували відео, де показано роботу по зведенню фортифікацій.
Україна продовжує будувати одразу три лінії оборони на півдні, сході та півночі країни. Це довжелезні фортифікації, що простягаються на тисячі кілометрів. Оборонні лінії планують використовувати не лише як спосіб захисту від ворога, а як плацдарм для майбутнього наступу.
Президент Володимир Зеленський розповів, що будівництво цих ліній оборони є ефективним, фортифікації будуть надійними без огляду на зміну пір року та зброю, якою ворог атакує Україну. При цьому президент поспішив заспокоїти громадян, заявивши, що росія не здатна наступати з території Білорусі.
Наприкінці січня 2024 року британське видання The Telegraph повідомило, що для стримування ймовірного наступу росії, Україна розпочала будівництво масштабної оборонної лінії. За своїми розмірами та складністю вона нагадує "Лінію Суровікіна", збудовану радянською армією під час Другої світової війни. Це тисячі кілометрів добре укріплених фортифікацій.
Також слідкувати за матеріалами у відеоформаті ви можете на наших ютуб-каналах "Україна на часі", а також "Україна на часі Shorts". Там оперативно зʼявляються новини - від подій на фронті, політики та економіки до спорту, шоубізу та світської хроніки. Також ви можете дізнатися коментарі провідних експертів чи переглянути щоденні, щотижневі та навіть щомісячні підбірки головних новин.
В останні дні Росія переживає серію вибухових подій, які вражають усім своєю масштабністю. За цей час сталося підірвання залізничного мосту, а також атака на металургійний завод. Однак, головною та найшокуючою подією стало потоплення російського патрульного корабля «Сергій Котов». У спробі розібратися у причинах цих подій, ми звернулися до Майора запасу та учасника війни, Олексія Гетьмана. Чи це ознака погіршення стану російської ППО, або можливо це наслідок проведення "спецоперації" - питання, яке залишається відкритим.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.