Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Росіяни можуть хіба що розосереджувати свій флот по усій акваторії Чорного моря
Росія не може вивести свій флот з Чорного моря. Він фактично опинився у пастці. Окупанти можуть хіба що розосереджувати його по всій акваторії моря.
Про це в коментарі "Укрінформу" повідомила керівниця об’єднаного пресцентру оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк. Вона відповіла на запитання, чи може рф почати виводити кораблі у зв’язку зі збільшенням кількості "бавовни" в Криму та через побоювання росії втратити свій флот.
"Якщо дивитись географічно, виведення таких одиниць для них зараз можливо хіба що в Азовське море. Але там не всюди дозволять глибини проходити тому корабельному складу, який в них є в Чорному морі. Виходити ж з Чорного моря через Босфор їм не дозволить міжнародне законодавство і вжиті санкції", – зазначила Гуменюк.
За її словами, Чорноморський флот рф певною мірою перебуває у своєрідній "пастці". Однак росіяни можуть використовувати всю акваторію Чорного моря для розосередження свого корабельного угруповування.
"Але вони можуть використовувати всю акваторію Чорного моря для розосередження свого корабельного складу для того, щоб це було для них безпечно, як вони одразу обрали безпечну відстань і поки що вважають її такою в 100 морських миль від контрольованого Україною берега", – пояснила Гуменюк.
Чорноморський флот рф вже давно не є паритетною силою у Чорному морі. Це останки, що стають під загрозу. Насамперед йдеться про великі кораблі фрегат і корвет. Військовий експерт Петро Черник наголосив, що Україна завдяки морським дронам та ракетам "Гарпун" отримала серйозну перевагу в Чорному морі і може створювати загрозу для кораблів Чорноморського флоту росії. На запитання, чи можуть морські дрони знищити флот противника, він відповів, що лднозначно можуть. У лютому 2023 року стало відомо, що росія втратила найбільший атомний підводний човен у світі.
Раніше ми писали, що кораблі окупантів бояться підходити до контрольованих Україною берегів. Крім того, Чорноморський флот росії шукає уламки американського MQ-9 Reaper.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.