У застосунку "Резерв+" з'явиться новий функціонал: він дозволить уникнути відвідування ТЦК

Читать на русском

Нові можливості стануть доступними у застосунку за кілька місяців

Читать на русском
Резерв+
"Резерв+" має стати електронним ТЦК

Нові можливості стануть доступними у застосунку за кілька місяців

Мобільний застосунок "Резерв+", який запустили 18 травня для оновлення даних військовозобов'язаними громадянами України, хочуть перетворити на електронний ТЦК. Йому розширять функціонал, додавши можливість надсилати запити до інших реєстрів. Затягувати не планують, тому вже за кілька місяців запропонують новий варіант додатку.

Про зміни у додатку "Резерв+" повідомила заступниця міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в ефірі "Еспресо". Зазначається, що завдяки новим функціям візити до ТЦК для виправлення даних більше будуть не потрібні

"У найближчі кілька місяців ми реалізуємо функціонал, який надасть можливість, не роблячи фізичний візит до ТЦК та СП, виправити свої дані через електронні запити в інші реєстри", - сказала Черногоренко.

Вона додала, що це можливо через те, що базовою системою для "Резерву+" є реєстр "Оберіг", а він має електронні інтеграції з основними сімома реєстрами державного рівня. Тож можна буде підтягти будь-який документ. Він матиме таку саму силу, як і фізичний.

"Ми до цього прагнемо, рухаємося і ми це зробимо", - запевнила заступниця міноборони.

Для чого створений та наскільки захищений "Резерв+"

"Резерв+" створено для того, щоб всі військовозобов'язані українці та резервісти змогли оновити свої особисті дані (електронну пошту, телефон і фактичне місце проживання) за встановлені законом про мобілізацію 60 днів. Щоб прискорити процес до нього навіть додали QR-код.

За майже два тижні свої дані саме через "Резерв+" оновили понад 1,2 млн осіб. Навіть за кордоном у 124 країнах дані внесли 14 тисяч громадян. Тож він дуже популярний. І це за умови, що "Резерв+" поки знаходиться у тестовому режимі. Офіційним він буде з 18 червня, коли з’явиться в "Резерві+" QR-код".

Що стосується безпеки, то в Міноборони стверджують, що застосунок "Резерві+"  має надійний захист і отримав атестат відповідності комплексної системи захисту інформації. Він працює за принципом "Дії" та отримує дані за запитом з реєстру в зашифрованому вигляді. Тобто в самому додатку персональна інформація не зберігається.

Раніше "Інформатор" писав, що робити, якщо при оновленні даних в застосунку від МО ви побачили статус "У розшуку"

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.