У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Код обох програм критично схожий
У перший день роботи застосунку Міноборони для військовозобов'язаних Резерв + користувачі помітили дивну його схожість з чинною освітньою програмкою "Мрія", у який учні отримують домашні завдання та розклад уроків. Частину коду застосунку скопійована. При цьому навіть за таких умов застосунок Резерв + досі працює зі збоями.
Першим, хто помітив дивний код у мобільному застосунку для військових Резерв +, був речник Українського кіберальянсу Андрій Баранович. Фахівець вщент розкритикував розробників застосунку, зазначивши, що вони просто "з'їхали з глузду".
Баранович опублікував скриншот частину коду програми, де згадуються "уроки", "домашня робота","пропущений урок", "виконані домашні завдання". Згодом виявилась, що суперзастосунок Резерв + написаний на основі банальної шкільної програмки.
"Ви просто з глузду з'їхали з цим перехаканим нашвидкуруч шкільним щоденником. Начебто історія з ковідними намордниками вас нічому не навчила. Я ось тоді насамперед оформив собі QR на столітнього діда, і ввів усяку нісенітницю в усі активні поля. Актуалізував, так би мовити", - написав він.
Згодом інформацію про те, що частину коду шкільної програми "Мрія" скопіювали для Резерв + підтвердив й нардеп Олексій Гончаренко. Він зауважив, що розробники Міноборони зовсім не докладали зусиль до розробки нової програми. За словами Гончаренка, добре, що хоч назву програми змінили.
"Програма від Міністерства Оборони не припиняє дивувати.Тупо взяли код програми онлайн щоденника і косо криво на скору руку переробили", - написав він.
У перший день своєї роботи мобільний застосунок Резерв+ був дуже "сирим". Вночі та вранці він працював зі збоями. Користувачі масово повідомляли, що не можуть завантажити додаток, а також їм не вдається оновити своїх даних. Приміром, нардеп Максим Бужанський повідомив, що лише зі шостої спроби у нього вийшло запустити додаток.
Також користувачі писали, що застосунок Резерв + постійно "гальмує", у ному не виходить швидко оновити дані. Іноді з програми людей просто викидає. Багато українців скаржаться, що їм досі не вдалося оновити свої дані.
Нагадаємо, раніше Інформатор писав, чи надсилатимуть повістки у Резерв+ та чи можна видалити з нього особисті дані користувачів.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.