«Я прихильник не гадати, а вивчати трофеї, щоб точно розуміти, що є, а чого немає, як це реалізовано і, головне, як протидіяти"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Всього хворіють 660 осіб
У Збройних силах України за минулу добу зафіксували 31 новий випадок COVID-19. Всього за час пандемії одужали 1 895 осіб, летальних випадків - 10.
Про це повідомляє Інформатор,посилаючись на прес-службу командування Медичних Сил ЗСУ.
На ізоляції знаходиться 594 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих трьох діб - 149 осіб.
В установах охорони здоров'я знаходиться 10 осіб:
«Стан здоров'я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування», - резюмували в медсилах.
Нагадаємо, в Україні підтвердили 3497 нових випадків COVID-19. За добу з коронавірусом госпіталізували найбільшу кількість людей.
Крім того, лише в двох областях показник захворюваності на COVID-19 не перевищено.