Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Частина нововведень має запрацювати вже 10 травня
Бізнесмен Ілон Маск заявив, що в соціальній мережі Twitter скоро має з’явитися можливість здійснювати дзвінки та відправляти зашифровані прямі повідомлення. Останню функцію пообіцяли запустити вже 10 травня. Наразі не уточнюється, чи будуть шифруватися і дзвінки.
Про це Ілон Маск написав на своїй сторінці у Twitter. Нововведення мають підвищити безпеку користувачів у мережі. Генеральний директор компанії Twitter додав, що зв’язувати за допомогою дзвінків можна буде будь з ким на платформі.
“Скоро буде голосовий і відеочат від вашого імені до будь-кого на цій платформі, так що ви зможете спілкуватися з людьми в будь-якій точці світу, не повідомляючи їм свій номер телефону”, – написав Ілон Маск.
Він також додав, що введення дзвінків у соціальній мережі має вивести платформу мікроблогів на рівень інших програм. Зокрема, це підвищить конкуренцію з усіма мережами, що вже мають подібні функції. Наскільки сильним буде рівень безпеки таких дзвінків – не уточнюється.
Водночас, згадав Маск і про прямі зашифровані повідомлення. Попередньо, функція має запрацювати вже 10 травня. Щодо шифрування дзвінків мови не було. Також не було і оцінки ефективності шифрування повідомлень. Як зазначив сам винахідник, з введенням функцій були проблеми, оскільки він не міг перевіряти повідомлення користувачів “навіть якщо йому б до голови приставили пістолет”.
Нещодавно бізнесмен анонсував “очищення” Twitter. Мова йде про видалення та архівування сторінок, які довгий час були неактивними. Для того, аби потрапити в список на видалення, потрібно повністю закинути сторінку на декілька років. Це має звільнити базу нікнеймів для нових користувачів.
Крім цього, скоро в соцмережі має з’явитися функція, що дозволить медіа стягувати плату з користувачів за кожну окрему статтю. Сам Маск вважає, що це має бути плюсом як для ЗМІ, так і для користувачів. Зокрема, видання зможуть й далі монетизувати свою роботу, а користувачі зможуть платити за окремі статті, якщо не мають бажання оформлювати місячні підписки, але хочуть іноді почитати окремі матеріали.
Нагадаємо, що в Україні водіям автобусів дозволили не пускати до салону пасажирів, які голосно слухають музику.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.