«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
З кожним роком все більше дівчат і жінок сміливо заявляють про свою орієнтацію
Сьогодні, 26 квітня, День видимості лесбіянок. Вперше цей день почали проводити ще у 2008 році в США і незабаром він отримав статус міжнародного і тепер відзначається по всьому світу.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на громадську організацію "Gender Stream" .
День видимості лесбіянок - це інтернаціональне свято. Він показує важливість існування різних відкритих соціальних рольових моделей, говорить про подвійну дискримінацію жінок-активісток - про лесбофобіі суспільства і про пригноблення жінок-активісток всередині патріархального правозахисного руху.
"Головна мета - це проінформувати про дискримінацію і надати можливість ідентифікувати і протидіяти насильству, з яким стикаються лесбіянки кожного дня. Поговорити про стереотипи та переконання щодо лесбіянок, які можуть бути образливими", - заявили в організації.
В організації зазначили, що будь-які прояви дискримінації заборонені законодавством України, а бути гомофобом - вже не модно.
Відзначимо, що на акціях цього дня учасники використовують гасло "Лесбіянка, існуй, чини опір".
Нагадаємо, у 2020 році відбулося 188 випадків нападів,дискримінації та інших порушень прав ЛГБТ в Україні. Крім того, в Україні дозволили ЛГБТ-людям бути донорами крові .
Також Інформатор писав, що Україна за 10 млн гривень вивчить ситуацію з ВІЛ серед чоловіків,що мають одностатеві зв'язки.