Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Спеціальний інструмент дозволяє виявити, хто саме здавав іспит – людина чи штучний інтелект
У США студента одного з вишів, на ім'я Вільям Квотерман звинували у використанні чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT при виконанні тестового завдання з історії.
Річ в тому, що його відповіді не зовсім збігалися з поставленими запитаннями. Тому викладач університету вирішила перевірити їх через програмне забезпечення для виявлення штучного інтелекту, зокрема під назвою GPTZero. Підозри професора програма підтвердила – студент використовував штучний інтелект.
Викладач історії поставила незадовільну оцінку Вільяму та скерувала відповідну заяву до Каліфорнійського університету, Управління підтримки студентів та судових справ Девіса за академічну нечесність. Квотерман заперечив факт використання ChatGPT. Але його попросили постати перед судом честі університету і там довести свою правоту.
Хлопець зміг відстояти свою порядність і з нього зняли звинувачення та виправили оцінку. Але цей випадок непоодинокий. Безліч студентів у США користуються цим чат-ботом. Керівники вишів намагаються знайти спосіб, як розкрити шахрайство та уникнути фальшивих звинувачень.
Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT біло створено компанією OpenAI, одним із засновників якої є Ілон Маск, наприкінці 2022 року. Він вміє відповідати на питання, генерувати тексти, відхиляти недоречні запити, шукати ключові слова на потрібну тематику та інше. Робить це штучний інтелект будь-якою мовою.
З 18 лютого цього року ChatGPT доступний до користування і в Україні. Для нього навіть влаштували тест. Вирішили з'ясувати чи зможе штучний інтелект замінити українських чиновників. Також у ChatGPT запитали, що він думає про війну в Україні.
Також Інформатор писав, що ChatGPT розповів чому при посадці та зльоті літака просять тримати відкритими ілюмінатори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.