“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Напередодні 24 лютого у соцмережах активізувались кремлівські боти та "рекламісти", які нагнітають паніку, що начебто почався новий наступ на Київ
Напередодні річниці повномасштабного вторгнення, 23 лютого, у мережі зʼявляється все більше фейків і "страшилок" щодо повторного наступу російської армії на Київ. Більшість із них – робота росіян, аби спровокувати паніку серед українців.
Телеграм-канал Верховна Рада України ці фейки спростовує.
Під Києвом і на кордоні все спокійно, ніякого руху техніки немає. Але знаходяться боти й недобросовісні канали, що маніпулюють темою у власних інтересах. Адже такі уривки повідомлень - чудова нагода прорекламувати певний канал і "затягнути" вас туди й зробити підписником.
У ВР просять довіряти лише офіційним та перевіреним джерелам і не вестись на маніпуляції ботів та інтернетних тролів.
Також у четвер, 23 лютого, у Святошинському районі з’явилися фейкові оголошення про можливу евакуацію населення у разі надвичайної ситуації.Невідомі розвішують листівки та вказують адресу для евакуації, але бомбосховищ там немає.
Це лише деякі з фейків, а завтра, 24 лютого, їх може бути ще більше - і ми розуміємо хто і чому розганяє панічні настрої в Україні. Ворог хоче, щоб українці тремтіли від страху. Але ми читатимемо лише офіційні повідомлення і будем знати правду й те, як діяти в тій чи іншій ситуації.
Ось таких фейків буде багато, але нам навіть цікаво - на кого вони розраховані? Хто може вірити у цю чи схожу маячню?
Як повідомляв Інформатор, Департамент освіти і науки Києва офіційно спростував російський фейк про передачу будівель школи під потреби військових. Зокрема йшлося про начебто розміщення там шпиталів для наших захисників. У реальності школи продовжують працювати в звичайному режимі, а наказу про передачу контролю військовим – не існує в природі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.