"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Водночас глобальний ризик для населення від цього штаму наразі є низьким
В Україні виявили десять випадків захворювання на підвид штаму COVID-19 “Омікрон”. Йдеться саме про “Еріс”. Випадки захворювання зафіксували у шести областях.
Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я у Facebook. Йдеться про Дніпропетровську, Закарпатську, Сумську, Хмельницьку, Тернопільську та Чернівецьку області.
За даними МОЗ, у період з 2 по 8 жовтня виявили 5 186 випадків захворювання на коронавірус. З них 18 – летальних серед людей старших за 30 років.
У світі новий підвид “Омікрону” виявили 17 лютого 2023 року. В Україні перший хворий був вже у травні. Серед його симптомів – біль у горлі, нежить, задишка, ломота у тілі, головний біль, лихоманка. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, глобальний ризик для населення цього штаму залишається низьким.
“Специфічна відмінність “Ерісу” — це додаткова мутація шипового білка, який швидше вражає ослаблений імунітет. Однак, за оцінками ВООЗ, глобальний ризик для громадського здоров’я населення даного штаму оцінюється як низький”, – попередили у МОЗ.
Для захисту від тяжкого перебігу COVID-19 необхідно пройти курс із трьох щеплень – дві основні дози вакцинації та бустерна. Остання вводиться через п’ять місяців після первинної.
Ще 13 жовтня стало відомо, що в Україні розпочався епідемічний сезон. Протягом тижня зареєстрували 119 063 випадки респіраторно-вірусних сезонних захворювань. Йдеться про ГРВІ, грип та COVID-19. Відомо, що 3150 осіб госпіталізували, з них 1776 – діти до 17 років.
Така кількість захворювань свідчить про те, що країна перебуває у межах епідеміологічного порогу. Це на 13,4% менша за аналогічний період минулого епідемічного сезону.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.