"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Демократи наголосили, що не можуть дозволити затримку допомоги Україні
Демократи у Сенаті США під час засідання у вівторок, 7 листопада, заблокували спробу республіканців отримати швидке схвалення законопроєкту про надання екстреної допомоги Ізраїлю. Він був прийнятий Палатою представників минулого тижня. Документ не передбачав жодної допомоги для України.
Про це повідомляє видання Reuters. Зазначається, що демократи наголосили на важливості надання військової допомоги як Ізраїлю, так і Україні. Адже союзники у цих країнах, за їх словами, не можуть собі дозволити такі затримки.
"Наші союзники в Україні можуть дозволити собі затримку не більше, ніж наші союзники в Ізраїлі", — сказала сенатор Петті Мюррей, яка головує в Комітеті Сенату з асигнувань.
Представники більшості у Сенаті США додали, що вказана допомога Україні та Ізраїлю є додатковою до гуманітарної допомоги, фінансування безпеки кордону, грошей для відсічі Китаю в Індійсько-Тихоокеанському регіоні. Вони нагадали, що її було передбачено у запиті на фінансування 106 мільярдів доларів, надісланому президентом Джо Байденом у Конгрес минулого місяця.
Президент США Джо Байден у кінці жовтня запросив у Конгресу 106 мільярдів для допомоги Україні та Ізраїлю. З них – 61,3 млрд доларів мають бути спрямовані для України й 14,3 мільярда доларів – Ізраїлю. Проте республіканці виступили проти й зареєстрували бюджетний законопроєкт, який передбачає розділення допомоги й надання.
Проте у Білому домі впевнені, що прийняття цього законопроєкту дуже нашкодить потребам нацбезпеки. Координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що Байден може накласти вето на закон, у разі його прийняття.
Відомо, що виділені для України кошти повинні закрити декілька потреб. Так, 46,1 мільярда підуть на оборону, а 11,8 мільярда складуть пряму бюджетну підтримку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.