Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Україна готується до можливих змін в постачанні озброєнь країнами-партнерами, зазначив міністр
Міністр закордонниз справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна нарощує виробництво всіх видів озброєнь. Цей процес є необхідним для того, щоб зменшити залежність від постачання зброї від країн-партнерів. При цьому залежати виключно від постачань з США небезпечно, оскільки невдовзі там пройдуть президентські вибори.
За словами очільника МЗС, наразі Україна вкладає великі кошти у власне виробництво зброї. Він назвав цей процес "мілітарізацією економіки" держави. Про це Кулеба розповів в інтервʼю Welt.
Кажучи про те, як вибори в США восени 2024 року можуть повпливати на обсяг допомоги Україні, Кулеба запропунвав "почекати і подивитися". На його думку наразі невідомо, які наслідки матиме кампанія в американській державі.
"Але ми готуємося, тому що не можемо дозволити собі залежати виключно від американської підтримки. Тому ми зараз вкладаємо величезні кошти у власне виробництво всіх видів озброєнь, значно нарощуємо обсяги випуску та мілітаризуємо нашу економіку”, - заявив міністр.
Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов заявив, що найближчим часом Україна наростить власне виробництво боєприпасів. За його словами, на підприємствах вже монтують обладнання для виробництва боєприпасів, які замовили приватні компанії. Однак Данілов вважає, що з боєприпасами є проблеми не лише в Сил оборони, але й в росіян.
В жовтні Кабінет міністрів підтримав постанову щодо спрощення закупівлі та доступу до експлуатації засобів радіоелектронної боротьби та безпілотників. Це рішення для посилення обороноздатності дасть змогу масштабувати виробництво РЕБ та БПЛА в Україні. Таким чином, виробники зможуть швидше розвиватися та реінвестувати прибуток.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.