“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У Білому домі переконані, що така пропозиція республіканців не відповідає безпеці США
Президент США Джо Байден може накласти вето на бюджетний законопроєкт, у якому буде фінансова допомога Ізраїлю, але не буде коштів на допомогу Україні. Розділити її запропонували республіканці. Проте у Білому домі впевнені, що це нашкодить потребам національної безпеки.
Відповідну заяву під час брифінгу 31 жовтня зробив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі. Він не дав прямої відповіді, чи готовий Байден накласти вето на законопроєкт, якщо його підтримає Конгрес.
"Я думаю, що ми дуже чітко дали зрозуміти, наскільки глибоке занепокоєння викликає законопроект республіканців у Палаті представників і наскільки він не відповідає нашим потребам у національній безпеці", – сказав Кірбі.
Йдеться про документ, який передбачає виділення 105 млрд доларів, з яких 61,4 мільярда призначаються для України й 14,3 млрд – Ізраїлю. Але республіканець Роджер Маршалл зареєстрував законопроєкт, який передбачає розмежування цієї допомоги.
Новообраний спікер палати Майк Джонсон також хоче, щоб допомогу Україні та Ізраїлю розглядали окремо. Тож реалізувати план фінансування Байдена стає складніше. За словами Джонсона, розглядати допомогу Києву треба прискіпливіше, а ось Ізраїлю її треба передавати якомога швидше.
Відомо, що в Конгресі вже планують зменшити нашу щомісячну підтримку на 275 мільйонів доларів. Тож Україні варто перш за все розраховувати на саму себе, а також активніше працювати з іншими міжнародними партнерами: Євросоюзом, Канадою, Японією.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.