“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Представники нижньої палати Конгресу не включили у пакет допомоги Україну
У четвер, 2 листопада, Палата представників США ухвалила законопроєкт про надання військової допомоги Ізраїлю. Сума допомоги становить 14,3 млрд доларів. У документі відсутня допомога для України.
Про американську допомогу для Ізраїлю пише The New York Times. Це республіканський законопроєкт.
У матеріалі пишуть, що допомогу Ізраїлю підтримали 226 членів Палати представників. Проти проголосували 196. Це поганий результат, оскільки усі попередні пакети допомоги користувалися широкою підтримкою.
Представники нижньої палати Конгресу не включили у пакет допомоги Україну. Законопроєкт також не враховує гуманітарну допомогу для Гази, про яку просив президент США Джо Байден.
Документ передбачає, що основну частину суми спрямують на озброєння для Ізраїлю. У це включають 4 млрд доларів на системи ПРО Залізний купол і Праща Давида. 200 млн доларів підуть на захист американського персоналу та евакуацію громадян США з Ізраїлю.
У виданні пишуть, що Сенат може відхилити законопроєкт Палати представників. Замість нього планують розробити власний двопартійний законопроєкт. Ці наміри озвучив сенатор Демократичної партії Чак Шумер. Новий документ міститиме допомогу Ізраїлю та Україні.
Інформатор раніше писав, що посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк відстежує використання американської допомоги Україні. Вона не бачила жодного випадку розкрадання військової чи гуманітарної впродовж війни. Брінк вважає, суспільне ставлення до корупції в Україні змінилось після початку війни росії проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.