"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Представники нижньої палати Конгресу не включили у пакет допомоги Україну
У четвер, 2 листопада, Палата представників США ухвалила законопроєкт про надання військової допомоги Ізраїлю. Сума допомоги становить 14,3 млрд доларів. У документі відсутня допомога для України.
Про американську допомогу для Ізраїлю пише The New York Times. Це республіканський законопроєкт.
У матеріалі пишуть, що допомогу Ізраїлю підтримали 226 членів Палати представників. Проти проголосували 196. Це поганий результат, оскільки усі попередні пакети допомоги користувалися широкою підтримкою.
Представники нижньої палати Конгресу не включили у пакет допомоги Україну. Законопроєкт також не враховує гуманітарну допомогу для Гази, про яку просив президент США Джо Байден.
Документ передбачає, що основну частину суми спрямують на озброєння для Ізраїлю. У це включають 4 млрд доларів на системи ПРО Залізний купол і Праща Давида. 200 млн доларів підуть на захист американського персоналу та евакуацію громадян США з Ізраїлю.
У виданні пишуть, що Сенат може відхилити законопроєкт Палати представників. Замість нього планують розробити власний двопартійний законопроєкт. Ці наміри озвучив сенатор Демократичної партії Чак Шумер. Новий документ міститиме допомогу Ізраїлю та Україні.
Інформатор раніше писав, що посол Сполучених Штатів в Україні Бріджит Брінк відстежує використання американської допомоги Україні. Вона не бачила жодного випадку розкрадання військової чи гуманітарної впродовж війни. Брінк вважає, суспільне ставлення до корупції в Україні змінилось після початку війни росії проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.