“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Після аварійного ремонту до роботи повернули блок ТЕС
Окупанти завдали удару по території ТЕС у прифронтовому регіоні, обійшлося без постраждалих. Об’єкт продовжує роботу. Дефіциту електроенергії станом на 16 лютого в енергосистемі України не фіксується. Власної генерації достатньо для покриття потреб споживачів.
Про це повідомили у Міненерго. Після аварійного ремонту до роботи повернули блок ТЕС. У резерві - 13 блоків теплоелектростанцій, які залучать у разі потреби.
"Ситуація контрольована та система збалансована. Графіки відключень не застосовуються", - зазначили у Міненерго.
Рівень води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС залишається стабільним і становить 15,59 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції. На поточну добу прогнозується імпорт електроенергії – 2 870 МВт-год. Також передбачається експорт – до 1 585 МВт-год до Польщі, Румунії, Словаччини та Молдови.
Пошкоджено обладнання станції. Енергетики хвилини ліквідовують наслідки обстрілу. В умовах постійних атак ворога працівники ДТЕК продовжують робити все можливе для підтримання надійної роботи енергосистеми.
Остання атака на теплоелектростанцію ДТЕК трапилася декілька днів тому - в ніч проти 13 лютого. Тоді внаслідок обстрілу станція припинила виробництво електроенергії.
Застарілі пострадянські далекобійні ракети КМ-23 і КМ-24, які рф отримує від Північної Кореї, несуть небезпеку українським містам. Втім, від них є ефективні "ліки": які саме, і чи отримає Україна допомогу від балістичного терору, розповідає авіаексперт Анатолій Храпчинський.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.