У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
У ПЦУ затвердили декларацію про негативне ставлення до ЛГБТ
Представники Православної Церкви України затвердили декларацію про негативне ставлення до ЛГБТ. Це також стосується так званої "пропаганди ЛГБТ в суспільстві". Рішення було ухвалено під час помісного собору 27 липня. Таким чином церква висловила думку про одностатеві стосунки.
Інформація з'явилася на офіційному порталі Православної Церкви України. Зазначається, що церква виступає проти одностатевих стосунків. При цьому такі стосунки священники назвали "гріхом содомії". Також церква виступила проти так званих одностатевих шлюбів та стосунків, коли представники ЛГБТ живуть разом. Водночас у ПЦУ також виступили проти так званої "пропаганди ЛГБТ".
"Затвердити Декларацію "Про негативне ставлення до гріха содомії (гомосексуалізму), його пропаганди у суспільстві, до гендерної ідеології і так званих одностатевих шлюбів (одностатевих співжиттів)", – вказано у тексті постанови помісного собору ПЦУ.
Слід зазначити, що раніше в ПЦУ також виступали проти створення інституту "реєстрованого партнерства". Священники назвали це "загрозою суспільній моралі". Вони також посилалися на Конституцію, в якій шлюб трактується виключно як союз "однієї жінки та одного чоловіка".
В Україні під час повномасштабної війни неможливо змінити Конституцію. Проте понад 25 тисяч українців підтримали ідею одностатевих шлюбів. Президент України Володимир Зеленський доручив уряду розробити систему, яка дозволить зробити альтернативу – реєстровані партнерства. Наразі над цим законопроєктом уже працюють у Верховній Раді.
Також представники ЛГБТ пояснювали, чому дуже важливий законопроєкт про реєстровані партнерства. Зазначається, що без офіційних стосунків (з реєстрацією) ЛГБТ-пари не можуть навіть отримувати про полон партнера, про те, що він зник безвісти, не можуть мати право на офіційне впізнання тіла, або успадковувати майно.
"В нашому об’єднанні близько 300 проактивних військових, що захищають Україну. Загалом в кожній бригаді може бути до 5% представників нашої спільноти. Багато закритих, вони не говорять про орієнтацію, це ризик для їхньої військової кар’єри", – каже Максим, медіаменеджер спільноти ГО "Українські ЛГБТ+ військові за рівні права".
Нагадаємо, раніше у виданні The Telegraph заявляли, що в українській армії служать понад 50 тисяч ЛГБТ-військових.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.