У набої для дробовиків підсипали дивну суміш: військові та мисливці здивовані

Та й самі кульки дробу виготовлені зі сталі, а не зі свинцю, як у більшості випадків

Дробовик, зброя, насіння, дріб, соцмережі, відео, фото
Щоправда, насіння є не в усіх набоях.

В соцмережах з'явилось відео, на якому видно, що набої для дробовика містять дріб та насіння льону. Ці патрони були виготовлені спеціально для полювання на водоплавних птахів. Самі кульки виготовлені зі сталі, а не зі свинцю, як у більшості випадків. І ні, це не приманка для птахів, які гинуть від набоїв, перш ніж з'їсти насіння. 

"Всередині дробової гільзи також було два різних види льону та полімерний буфер, що займали місце, яке мала б займати більша частина дробу", - написав користувач, про що пише IFLScience.

Одного разу був такий художній проект. У 2013 році винахідник Пер Кромвель створив художній проєкт, винайшовши квіткову мушлю, що містила насіння маку, півоній та волошок. Проте насіння у дробовику, ймовірно, використовується як буферний матеріал всередині патронів, щоб забезпечити більш стабільний постріл.

набої 1
Насіння у дробовику.

Буферизовані заряди створюють більш стабільні влучання, зменшуючи випадковий вплив кулі під час відскоку. Тому кожна куля має буфер. Зазвичай буфер виготовлений із синтетичного матеріалу.

"Буферний матеріал має тверді частинки та зазвичай складається з поліетилену або поліпропілену", - пояснили експерти з навчання стрільбі.

Багато старих буферних матеріалів були пігментованими - чорним, синім, світло-жовтим кольорами, але зараз вони зазвичай білого кольору. І хоча пластик є поширеним матеріалом для буфера, насіння також може використовуватися.

Аматори теж поміщають насіння льону всередину своїх гільз. Тож, якщо ви знайдете насіння льону у своїх дробових гільзах, знайте - це трохи більш екологічний буфер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube