Ласкаво просимо на Слов'янський Балаган «Трампампум», де Еммануель Макрон, принц Вільям, Олаф Шольц і багато інших вряди-годи поміняють свої серйозні капелюхи на святкові корони. А також Елон Маск, який вжився в роль рок-зірки і став... ну, Елоном!
Середній вік таких людей становить 31 рік, однак майже половина – молодші за 25 років
У Німеччині продовжує стрімко зростати кількість бездомних людей. У 2024 році таких осіб було зареєстровано 439,5 тисячі. Близько третини з них – біженці з України.
Про це повідомляє видання Inpoland. Середній вік таких людей становить 31 рік.
Дані Федерального статичного управління свідчать про те, що наразі у Німеччині 438,5 тис. безхатченків. З них 136,9 тис. – це люди, які втекли до європейської країни від війни.
Їхній середній вік – 31 рік. Втім, близько 40% з них становлять люди, які молодші за 25 років. Крім того, понад половину українських біженців-безхатченків – це чоловіки.
Водночас зазначається, що кількість людей без постійного місця проживання може бути більшою. Ці дані стосуються лише тих людей, які живуть у притулках, муніципальних чи тимчасових квартирах, а також у готелях і хостелах.
Відомо, що минулого року їх було 372 тисячі. У 2022 році – 178,1 тисячі.
Більшість українських біженців у Німеччині (57%) бачать майбутнє своїх дітей у цій країні. Лише 39% вважають, що у ФРН нічого доброго їхнім дітям не світить. Водночас у Нідерландах ця кількість значно більша. Майбутнє дітей українських біженців у цій країні бачать лише 29% мігрантів.
З'ясувалося, що оплата праці українських біженців у Німеччині та Нідерландах значно вища за оплату праці в Україні. Приміром, середня зарплатня у Німеччині для мігрантів з України складає 1 334 євро на місяць, а у Нідерландах це показник сягнув 1 104 євро. Українські біженці оцінюють своє фінансове становище в обох країнах, як середнього достатку.
Нагадаємо, що попри гострий дефіцит працівників у Німеччині, лише 22% українських біженців працездатного віку, які там проживають, мають справжню роботу. Решта громадян отримують соціальну допомогу від ФРН і не поспішають шукати роботу. Насправді причин такої ситуації декілька, однак ключовою залишається мовний бар'єр.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.