У Німеччині закликали бити по об'єктах росії усередині країни

Читать на русском

Україна має вражати не лише нафтопереробні заводи у Росії, але міністерства, командні пункти та вогневі точки

Читать на русском
Родеріх Кізеветтер, taurus
Поразка України у війні може спровокувати масовий відтік населення та підірвати єдність європейських країн

Україна має вражати не лише нафтопереробні заводи у Росії, але міністерства, командні пункти та вогневі точки

У п’ятницю, 9 лютого, депутат німецького Бундестагу Родеріх Кізеветтер висловився за надання Україні далекобійної зброї для завдання ударів по військових об'єктах у росії. За його словами, російські військові бази та командні центри повинні стати мішенями для ударів. Це зможе зупинити війну і перенести військові дії на територію агресора.

Заява Кізеветтера доступна на Deutshe Welle. Окупанти мають відповідати за скоєні в Україні злочини у себе вдома, вважає він.

"Росії потрібно показати, що так більше продовжуватися не може. Росія має визнати право своїх сусідів на існування. Війна має бути перенесена в росію. Російські військові об'єкти та штаби слід знищити. Ми повинні зробити все можливе, щоб Україна змогла вражати не лише нафтопереробні заводи у Росії, але міністерства, командні пункти та вогневі точки", - йдеться у заяві Кізеветтера.

Кізеветтер підкреслив, що поразка України у війні може спровокувати масовий відтік населення та підірвати єдність європейських країн. Це демонструє нездатність Заходу протистояти російському режиму. Він вважає, що росія повинна усвідомити неприпустимість своїх дій та визнати суверенітет сусідніх держав.

За словами Кізеветтера, потрібна стратегія зміщення фокуса війни на російську територію. Адже знищення військової інфраструктури має стати частиною зусиль міжнародної спільноти для підтримки України у її боротьбі за незалежність та суверенітет.

Націоналізація Роснєфті

Компанія "Rosneft Deutschland", що опинилася під "довірчим контролем" уряду Німеччини після вторгнення рф в Україну, може бути піддана націоналізації у повному обсязі. У понеділок, 5 лютого, відбулося слухання щодо можливої націоналізації компанії. Це слухання є першим кроком перед фактичною націоналізацією, у ньому взяли участь представники філії "Роснєфті". 

Цю інформацію оприлюднило видання WELT. Однак, зауважується, що остаточне рішення про це ще не ухвалено. Російська державна компанія "Роснєфть" володіє більшістю акцій бранденбурзького нафтопереробного заводу PCK у Шведті. Зараз близько 54% акцій перебувають під контролем федерального уряду у формі "довірчого адміністрування".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.