“Поляки змусили розпочати Другу світову війну”: як путін в інтерв’ю Карлсону проговорився у любові до Гітлера – відео

Диктатор звинуватив поляків у тому, що фюрер напав на них у 1939 році

Інтерв’ю володимира путіна Такеру Карлсону
Путін зізнався, що не вважає Гітлера винним у нападі на Польщу. Колаж: Інформатор

Російський президент володимир путін дав інтерв’ю американському прокремлівському пропагандисту Такеру Карлсону. Завданням американця було показати диктатора “білим та пухнастим”. Втім, в якийсь момент під час запису той почав зізнаватися у своїй прихильності до Адольфа Гітлера. Зокрема, путін заявив, що очільник нацистської Німеччини був змушений розпочати Другу світову війну у 1939 році.

Відповідний уривок з’явився в інтерв’ю, яке опублікували напередодні. У ньому путін, зокрема, звинуватив Польщу у тому, що на них напав Гітлера.

“Усе-таки змусили! Поляки змусили, вони загралися і все-таки змусили Гітлера почати Другу світову війну саме з них. Чому почалася війна 1 вересня 1939 року саме з Польщі? Вона виявилася незговірливою. І Гітлеру нічого не залишалося при реалізації його планів почати саме з Польщі”, – сказав диктатор.

Путін зазначив, що Варшава співпрацювала з Берліном, а Гітлер “пропонував укласти мир, договір про дружбу і союзництво”. Водночас він вимагав, щоб поляки віддали назад Німеччині так званий Данцизький коридор, який пов'язував основну частину ФРН з Кенігсбергом та Східною Пруссією.

“Після Першої світової війни ця частина території була віддана Польщі і замість Данцига з'явилося місто Гданськ. Гітлер просив їх віддати мирно - поляки відмовилися. Але тим не менш співпрацювали з Гітлером і разом зайнялися розділом Чехословаччини”, – додав путін.

Інтерв’ю путіна Такеру Карлсону

Американський журналіст Такер Карлсон, який є одним з найпопулярніших у США, взяв інтерв'ю у російського диктатора володимира путіна. Воно тривало понад дві години й охопило велику кількість тем, але нічого нового там не прозвучало.

Майже півгодини путін розповідав нісенітницю про те, що Україну "створив" Ленін. Втім, цього разу він ще приплів сюди й Сталіна, який буцімто "сформував" сьогоднішню Україну після Другої світової війни. Але історично всі землі, принаймні до Дніпра, "належали росії". 

Також він говорив про війну в Україні й заявив, що росія ще не досягла цілей, що були поставлені напочатку. Він звичайно згадав денацифікацію, а також не забув про Степана Бандеру з Романа Шухевича, яких він назвав "нацистськими прибічниками" зведених у ранг героїв України. Відмова від них та інших видатних українських особистостей є основною вимогою, від яких він не буде відмовлятися.

Путін згадав, як багато років тому вів перемовини про вступ росії до НАТО, але так цього і не сталось. Тому його дуже обурив той факт, що у 2008 році такий шанс з'явився в України. Потім він знову згадав про нагальну ситуацію й заявив, що саме Альянс провокує війну поставками зброї. 

Нагадаємо, що політолог Андрій Золотарьов, оцінюючи ситуацію, висловлює свій прогноз. Попри авторитет головкома, важливі рішення залишаються у сфері політичної влади. Як це вплине на події далі? Дізнайтеся більше, долучившись до обговорення.

 

Подписывайтесь на наш Telegram-канал, чтобы не пропустить важные новости. За новостями в режиме онлайн прямо в мессенджере следите на нашем Telegram-канале Информатор Live. Подписаться на канал в Viber можно здесь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube