“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Представник НАТО Фелінгер закликав Вірменію приєднатися до альянсу - новини світу
Президент Європейського комітету з розвитку НАТО Ґюнтер Фелінґер звернувся до Вірменії із закликом вступити до Північноатлантичного альянсу.
Про це він написав у соцмережі X (колишній Twitter).
Я закликаю Вірменію вступити до НАТО, - написав Фелінгер, звернувшись до прем'єра Вірменії Нікола Пашиняна.
Він додав фразу "захистіть Вірменію" і позначив у повідомленні обліковий запис президента США Джо Байдена.
I call Armenia 🇦🇲 to join NATO @NikolPashinyan
— Gunther Fehlinger (@GunterFehlinger) September 3, 2023
Protect Armenia 🇦🇲 @POTUS pic.twitter.com/4eZs3PAYzH
У травні цього року Північноатлантичний альянс прийняв до своїх рядів Фінляндію. Претендентом на членство була і Швеція, проте її заявку відхилили через несхвалення кандидатури Туреччиною.
Загалом у НАТО має членство 31 держава. Спершу до складу альянсу входили лише 12 країн, серед яких були США, Франція, Великобританія, Італія та низка інших держав.
У період з 1949 по 1980 роки до НАТО приєдналися 4 держави: Туреччина, Греція, Німеччина та Іспанія. Наприкінці 90-х альянс прийняв до себе країни Балтії та Польщу. 30-м членом військової спільноти стала Македонія у 2020 році.
Раніше ми писали про те, що лідери Азербайджану та Вірменії погодилися відновити переговори щодо делімітації кордонів. Інформатор також розповідав, про те, що жертвами мінних загроз в Україні та Карабаху стають діти
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.