У NASA створили ракетний двигун, з яким літати на Місяць буде дешевше

У NASA знайшли спосіб зробити місії на Місяць і Марс більш бюджетними

У NASA створили ракетний двигун, з яким літати на Місяць буде дешевше

NASA готується до майбутніх місій Артеміди на Місяць із серією випробувань ракетних двигунів.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на сайт NASA.

30 вересня NASA завершило серію випробувань модернізації двигуна RS-25 в Космічному центрі штату Міссісіпі.

Це дозволить найближчим часом відбутися майбутнім місіям на Місяць і, у кінцевому підсумку, на Марс. Причому вони стануть набагато дешевше через економію на деталях космічних кораблів без шкоди якості. Цими деталями і стануть нові двигуни.

"Ця успішна серія випробувань двигуна Space Launch System RS-25 наближає нас на один крок до виробництва першого нового набору двигунів для майбутніх місій Artemis на Місяць", - сказав менеджер відділу рідинних двигунів SLS у Маршалловому агентстві NASA Джонні Хефлін.

У Центрі космічних польотів в Алабамі тестують деталі двигуна, виготовлені з використанням передових технологій. Вони здатні знизити вартість кожного двигуна більш ніж на 30%, при цьому зберігши надійність і високі характеристики.

Протестовані компоненти включали надрукований на 3D-принтері гідроакумулятор для гасіння коливань тиску й основну камеру згоряння.

"Ці компоненти є важливими віхами в зусиллях NASA зі скорочення витрат і часу при створенні нових двигунів RS-25", - повідомили в Агентстві.

Випробування вже дали інформацію ведучому підряднику двигунів, що проводить їх після місії Artemis IV на Місяць.

Раніше Інформатор повідомляв, що в NASA четверо добровольців-дослідників здійснять симульовану подорож на Марс: серед них троє дівчат.

Також ми писали, що NASA запустить міні-супутник, щоби зрозуміти, як згубно Сонце впливає на атмосферу Землі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube