“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Застосування антибіотиків під час пандемії зросло у кілька разів, що може бути небезпечно для здоров'я
Міністерство охорони здоров'я закликає не вдаватися до лікування коронавірусу антибіотиками без рекомендацій лікаря. Антибіотики не допомагають лікувати COVID-19, і навіть можуть завдати шкоди організму.
Про це на брифінгу 22 грудня розповів глава МОЗ Максим Степанов, - передає Інформатор .
«В нас після початку пандемії різко зросло споживання антибіотиків. Це дуже погано для вас, пацієнти. Особливо, коли ви починаєте вживати їх без рекомендації лікаря», - розповів Степанов.
Глава МОЗ додав, що антибіотики повинні продаватися за електронним рецептом. МОЗ розробляє відповідну систему з контролю продажу ліків, яка повинна стартувати 1 квітня.
«Спочатку вона почне працювати з інсуліном, препаратами для імунносупресій і наркомісткими препаратами. Далі антибіотики виключно за електронними рецептами. Ми також посилюємо контроль щодо випуску рецептів», - заявив він.
Нагадаємо, українці в зв'язку з коронавірусною пандемією стали використовувати деякі антибіотики частіше у 5-6 разів.Як наслідок, наступає антибіотикорезистентність, тобто звикання до цих препаратів.
Раніше Степанов вже закликав не займатися самолікуванням і не приймати антибіотики, а також і інші ліки без призначення лікаря .