У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
До нього звернулося близько 30 клієнтів, які встигли придбати підроблену програму «Дія»
У Миколаєві 15-річний хлопець створив фейкову програму «Дія». Він створював для громадян будь-який документ – від ID-паспорта до COVID-сертифікату, і тепер йому загрожує до 3 років ув'язнення.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-центр. поліції Миколаївської області .
У фейковій програмі можна було створити будь-який документ, на якому генерувався QR-код, але не зчитувався офіційним додатком. Користувачі могли змінити свій вік, додати будь-які фото або підробити сертифікат про вакцинацію від коронавірусу.
Він працював лише за передоплатою на його електронний гаманець одного з платіжних сервісів країни-агресора, з якого потім виводив гроші на картку. За свої послуги підліток брав від 250 до 650 гривень. Після оплати він надсилав замовникові архів із програмним забезпеченням, клієнтові залишалося його встановити на свій телефон.
У нього вдома провели обшук і знайшли листування з покупцями фейкового додатку, відомості про продаж та отримані гроші. Його комп'ютер, телефон, флешку та програмне забезпечення направили на експертизу. Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання у роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.
Нагадаємо, у Закарпатській області лікар продавав фейкові COVID-довідки .
Крім того, хлопцеві із Запоріжжя, який зробив фейкову програму «Дія», запропонували стажування у Мінцифри .
Також Інформатор писав, як отримати COVID-щеплення, якщо вже купили фейковий сертифікат про вакцинацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписати на канал у Viber можна тут .